احتمال اکران «جنایت بی‌دقت»

19 مهر 1399 19:26
احتمال اکران «جنایت بی‌دقت»
صحبت‎های پخش کننده فیلم

مدیر شرکت پخش «نمایش گستران» از اکران محدود «جنایت بی‌دقت» در شهرستان‌ها در صورت ادامه تعطیلی سینماها در تهران خبر داد.

امیرحسین حیدری مدیر شرکت پخش «نمایش گستران» در گفتگو با خبرنگار مهر درباره اکران فیلم سینمایی «جنایت بی دقت» گفت: در تلاش هستیم بعد از دریافت پروانه نمایش «جنایت بی‌دقت» به کارگردانی شهرام مکری را در اولین فرصت در سینماها اکران کنیم.

وی با تاکید بر اینکه درخواست پروانه نمایش از طرف تهیه‌کننده این فیلم داده شده است، توضیح داد: مقدمات اکران «جنایت بی‌دقت» در حال انجام است و فکر می‌کنم این فیلم در اکران عمومی موفق باشد. البته فرض بر اینکه شرایط کشور به ثبات رسیده باشد و اتفاقات دیگری درباره شیوع ویروس کرونا رخ ندهد.

مدیر شرکت پخش «نمایش گستران» با اشاره به تعطیلی سینماها در تهران، بیان کرد: گویا به غیر از سینماها و باغ وحش‌ها همه جا باز است، البته سینماها در شهرستان‌ها هنوز تعطیل نشده است.

وی تاکید کرد: اگر سینماها در تهران همچنان تعطیل باشد، حتماً این فیلم را در شهرستان‌ها به صورت محدود اکران می‌کنیم تا فیلم این شانس را داشته باشد در لیست گزینه‌های نماینده ایران در اسکار باشد.

این مدیر پخش در پاسخ به اینکه آیا احتمال اکران آنلاین فیلم در صورت استمرار تعطیلی سینماها وجود دارد هم توضیح داد: با توجه به اینکه «جنایت بی‌دقت» قرار است همچنان در جشنواره‌های بین‌المللی نمایش داده شود، پخش‌کننده بین‌المللی فیلم اجازه اکران آنلاین را به ما نداده است.

حیدری گفت: این فیلم در ادامه کارهای شهرام مکری است، البته تفاوت‌هایی نسبت به آثار قبلی دارد و مانند کارهای قبلی این کارگردان تجربی نیست و در این فیلم نگاهی به مخاطب عام نیز داشته است.

وی درباره ظرفیت فیلم برای نمایندگی سینمای ایران در مراسم اسکار امسال هم توضیح داد: معتقدم این فیلم می‌تواند گزینه مناسبی برای اسکار باشد، با توجه به سابقه این کارگردان و موفقیتی که در جشنواره فیلم ونیز داشته و جشنواره‌های بین‌المللی که پیش رو خواهد داشت، می‌تواند جزو شانس‌های خوب برای حضور در اسکار باشد.

حیدری تأکید کرد: خوشبختانه این فیلم پخش‌کننده بین‌المللی خوبی دارد و فکر می‌کنم که یکی از مولفه‌هایی که فیلم‌ها می‌توانند شانس حضور در اسکار را داشته باشند، یک پخش‌کننده بین‌المللی خوب است.


 

برچسب‌ها:
اشتراک گذاری:

برای ارسال دیدگاه، وارد حساب کابری‌تان شوید.

دیدگاه
دیدگاهی برای نوشته وجود ندارد
خبرهای مشابه

کریم اکبری مبارکه درگذشت

بر اثر ابتلا به کووید-19

عاقبت شمس و مولانا در سینما...

واکنش حسن فتحی نسبت به حواشی اخیر «مست عشق»

هیچ اثر مستندی تمام و کمال نیست

گپ و گفت‌وگویی با کریم نیکونظر، نویسنده کتاب «سینما جهنم»

«آقازاده» نیاز و مطالبه امروز جامعه است

نظر سخنگوی اسبق وزیر امور خارجه

وضعیت فیلم «مولانا» مخاطره‌آمیز است / وزارت‌خارجه کمک کند

واکنش صریح فرهاد توحیدی به خبر پخش جهانی فیلم «مست عشق»

جولان دادن کرونا میان ستاره‌های سینما

گلزار و محمدزاده به کرونا مبتلا شدند

دلمشغولی‌های شهاب حسینی

از اجرا تا تهیه‌کنندگی

فرهادی:سینمای واقع گرایانه توجه به زندگی روزانه مردم است

سخنان اصغر فرهادی در مسترکلاس