افتخار شارلیز ترون به فیلم‌هایش

21 آبان 1400 17:21
افتخار شارلیز ترون به فیلم‌هایش

وقتی صحبت از حرفه‌ی شارلیز ترون به میان می‌آید، او بیش از همه به کارنامه‌ی طویل خود افتخار می‌کند.

ترون ۴۶ ساله اولین نقش‌آفرینی حرفه ای خود را در فیلم ترسناک کودکان ذرت ۳: برداشت شهری در سال ۱۹۹۵ انجام داد که به نمایش عمومی درنیامده و مستقیما وارد شبکه خانگی شد. او طی ۲۶ سال در بیش از ۵۰ فیلم بازی کرد و نامزد سه جایزه اسکار شد. و سال ۲۰۰۴ اسکار بهترین بازیگر زن نقش نخست را برای «هیولا» گرفت.
.

هنگامی که از ترون پرسیده شد که به کدام دستاورد شغلی بیشتر افتخار می‌کند، ترون به مجله ال گفت که با وجود جریان مستمر استعدادهای جدید، از قدرت خود در این صنعت سپاسگزار است.

ترون چنین جملاتی را بیان کرد:«من می‌گویم ... طول عمر. برای هر بازیگری این احتمالاً مهمترین نکته است. من همیشه می‌دانستم که واقعاً بازیگری را دوست دارم و واقعاً در این راه می‌خواستم تلاش کنم و تا زمانی که ممکن است به بازیگری ادامه بدهم. به‌عنوان یک بازیگر، بزرگترین ترس شما همیشه این است که با حضور استعدادهای جدید و مداوم، مردم شما را فراموش کنند.»
.
این بازیگر متولد آفریقای جنوبی در ابتدای کار خود بسیار هیجان زده و راضی بود که می توانست با دستمزد بازیگری خود زنده بماند و امرار معاش کند و از پروژه هایی که در آنها بازی کرده یا رد کرده است پشیمان نیست زیرا تمام این تصمیمات منتهی به حرفه‌ای ماندگار و کارنامه‌ای بلندبالا شده است.

او توضیح داد: «وقتی جوانتر بودم، فقط این ایده را داشتم که از خودم حمایت کنم، صرفاً از بازیگری_ بی‌آنکه شغل دومی داشته باشم _برای پرداخت صورت حساب ها استفاده می کردم، چنین رویایی بود! دستیابی به آن در این کسب و کار دشواری است.من نسبت به پروژه هایی که رد کردم؛ احساس غرور می کنم. و همینطور به پروژه هایی که پذیرفتم. همه اینها برای ساختن یک کارنامه طولانی بود.»
 

برچسب‌ها:
اشتراک گذاری:

برای ارسال دیدگاه، وارد حساب کابری‌تان شوید.

دیدگاه
دیدگاهی برای نوشته وجود ندارد
خبرهای مشابه

همکاری آنا دی آرماس با کریس اوانز در«قطع رابطه»

تام هالند در نقش فرد آستر

پروژه جدید کمپانی سونی مشخص شد

«قهرمان»نامزد دو جایزه شد

صحبت‌های جدید اصغر فرهادی درباره عنوان فیلم

برد پیت در مسابقات فرمول وان

پروژه جدید برد پیت مشخص شد

ماجرای همکاری نیمه تمام حمید فرخ‌نژاد با اصغر فرهادی

بهزاد خداویسی در یک برنامه تلویزیونی درباره بازی در سریال «روزگار جوانی» به کارگردانی اصغر فرهادی و حضور حمید فرخ‌نژاد در این سریال صبحت کرد.

۱۰سریال برتر سال از نگاه «سایت اند ساوند»

از «بازی مرکب»تا «مر از ایست‌تاون»

یک ستاره زنِ واقعی

به بهانه اکران آنلاین «موشک راشمی»

کارگردان «بازی مرکب» فیلمسازی بلد نیست

مسعود فراستی در میز نقد «هفت» عنوان کرد