افشاگری ای.آر.رحمان از مافیا در سینمای هند!

11 مرداد 1399 09:35
افشاگری ای.آر.رحمان از مافیا در سینمای هند!
آهنگساز مشهور و برنده 2 جایزه اسکار سکوت را شکست!

دنیای تصویرآنلاین-ای.آر. رحمان برنده دو جایزه اسکار بهترین موسیقی متن و ترانه برای فیلم «میلیونر زاغه نشین» ساخته دنی بویل، آهنگسازی فیلم «دل بیچاره» را برعهده داشت.
اما ای.آر. رحمان می‌داند که اگر کسی وجود داشته باشد که بتواند تلاش‌های یک غیرخودی در صنعت سینمای هند(بالیوود) را تایید کند، خود اوست!

رحمان 25 سال است که در صنعت سینمای هند به فعالیت مشغول است.در مصاحبه رادیویی برای به نمایش درآمدن فیلم «دل بیچاره»که اهنگسازی فیلم را برعهده داشت، رحمان حرف‌های جالبی را درباره موضوع مافیا در سینمای هند مطرح کرد که در ادامه می‌خوانید:

«من به پیشنهاد فیلم‌های خوب نه نمی‌گویم. اما فکر می‌کنم که گروهی در سینمای هند هست که باعث سوتفاهمات می‌شوند، شایعات غلط رواج می‌دهند.وقتی موکش چابارا(کارگردان فیلم) سراغم آمد.من چهار ترانه را ظرف دو روز به او تحویل دادم.او به من گفت که آقا افراد زیادی به من هشدار دادند که نزد شما نیایم.گفتند سراغ او (رحمان) نرو.داستان پشت داستان از شما برای من گفتند. من حرف های موکش را گوش دادم و گفتم بسیارخب.
حالا می فهمم چرا من در فیلم های با گویش هندی کم کار می کنم و چرا برای فیلم‌های خوب به سراغ من نمی آیند.من دارم برای فیلم‌های تلخ آهنگسازی می کنم یک گروهی در سینما علیه من مشغول فعالیت است.بی آنکه آگاه باشند دارند آسیب می زنند.»

رحمان در ادامه گفت:«فیلمسازان از من انتظار ساخت موسیقی برای فیلمها را دارند.اما گروه دیگری در سینمای هند هستند که مانع کارگردانان می‌شوند.بسیارخب، من به سرنوشت اعتقاد دارم.و عقیده دارم همه چیز از سوی خدا می‌رسد.من فیلم‌های خودم را انتخاب و برای شان آهنگسازی می‌کنم و به کارهای دیگرم می‌رسم.اما همه شما که برای کار نزد من می آیید، خوش آمدید.فیلم‌های زیبا بسازید و آمدن تان نزد من با استقبال روبه رو است.»
 

برچسب‌ها:
اشتراک گذاری:

برای ارسال دیدگاه، وارد حساب کابری‌تان شوید.

دیدگاه
دیدگاهی برای نوشته وجود ندارد
خبرهای مشابه

شارون استون از تمسخر خودش گفت!

چت آنلاین شارون استون با دکتری اهل سوریه

پروژه جدید تارانتینو تحت بررسی است!

پارامونت سه پروژه جدید را بررسی می‎کند

شروع فیلمبرداری «قاتلان ماه کامل » از زمستان امسال

درباره پروژه جدید مارتین اسکورسیزی بیشتر بدانید:

جان ویک 5 در مسیر تولید

کمپانی لاینزگیت اعلام کرد

پخش «مولان» در دیزنی پلاس

مدیران کمپانی از اکران در سالن‌ها صرف نظر کردند

باچان:اسیر شدیم!

یادداشت آمیتاب باچان پس از معالجه

کیت بلانشت:همیشه من را فمینیست دانسته‌اند

حرف‌های جدید کیت بلانشت درباره فمینیسم

همکاری کوپر با اندرسون

آغاز مذاکره با بردلی کوپر برای بازی در فیلم جدید پل توماس اندرسن