اندرسن در جستجوی بازیگران محبوبش

20 آبان 1400 12:25
اندرسن در جستجوی بازیگران محبوبش

پل توماس اندرسون گزیده‌کار است و بسیاری از همکاران او مانند سام مندس، او را فیلمساز مولف می‌دانند. پل توماس اندرسون «لیکوریش پیتزا» را ساخته است که به زودی به نمایش عمومی در می‌آید.در فیلم جدید پل توماس اندرسون بردلی کوپر و شان پن نقش‌های فرعی دارند. پل توماس اندرسون سال‌ها مترصد همکاری با شان پن بود که بالاخره میسر شد.

 

.

او درباره بازیگرانی که مایل است با آنها همکاری کند چنین توضیحی می‌دهد:«دوست دارم با دنزل واشینگتن همکاری کنم.یک نهنگ سفید در او است. ابعاد قدرت ستار سینمایی دنزل و گستره نقش‌هایی که بازی کرده را در نظر بگیرید،فکر کردن به همکاری با او بسیار هیجان انگیز است. اولیویا کولمن، او یک قدرت مطلق است. وقتی با بازیگری کار کردم، واقعاً می‌خواهم بارها و بارها با او همکاری کنم. من واقعاً می خواهم با تک تک افرادی که در لیکوریش پیتزا حضور دارند کار کنم. من بسیار مشتاقم که همکاری دوباره با واکین اتفاق بیافتد. استعدادهای بی‌تناسبی در بخش بازیگری وجود دارد و کمبود فیلمنامه و داستان که توانایی آنها را به تبلور درآورد.»

..

 

توماس اندرسون درباره‌ی خداحافظی دانیل دی-لوئیس از بازیگری عقیده دارد:«می توانیم دور هم جمع شویم و امیدوار باشیم که او برگردد. عالی نمی شود؟ وقتی «رشته خیال» به نمایش درآمد، از من در موردش زیاد سوال می‌شد و الان هم مثل آن موقع احساس می‌کنم که بله، من هم مثل بقیه حریص‌ام. من بازی های بیشتری از دنیل دی لوئیس می‌خواهم. اما همچنین فکر می‌کنم که او به ما زیاد ( نقش) ارائه داده است و نباید اینقدر حریص باشیم. او پادشاه است.»

برای ارسال دیدگاه، وارد حساب کابری‌تان شوید.

دیدگاه
دیدگاهی برای نوشته وجود ندارد
خبرهای مشابه

همکاری آنا دی آرماس با کریس اوانز در«قطع رابطه»

تام هالند در نقش فرد آستر

پروژه جدید کمپانی سونی مشخص شد

«قهرمان»نامزد دو جایزه شد

صحبت‌های جدید اصغر فرهادی درباره عنوان فیلم

برد پیت در مسابقات فرمول وان

پروژه جدید برد پیت مشخص شد

ماجرای همکاری نیمه تمام حمید فرخ‌نژاد با اصغر فرهادی

بهزاد خداویسی در یک برنامه تلویزیونی درباره بازی در سریال «روزگار جوانی» به کارگردانی اصغر فرهادی و حضور حمید فرخ‌نژاد در این سریال صبحت کرد.

۱۰سریال برتر سال از نگاه «سایت اند ساوند»

از «بازی مرکب»تا «مر از ایست‌تاون»

یک ستاره زنِ واقعی

به بهانه اکران آنلاین «موشک راشمی»

کارگردان «بازی مرکب» فیلمسازی بلد نیست

مسعود فراستی در میز نقد «هفت» عنوان کرد