ایستودد:20 ساله نیستم، خب که چی؟!

22 شهریور 1400 08:36
ایستودد:20 ساله نیستم، خب که چی؟!
جدیدترین مصاحبه با کلینت ایستوود

در سن 91 سالگی ، کلینت ایستوود هیچ نشانه ای از کاهش سرعت خود را نشان نمی‌دهد ، چه در مقام بازیگر و چه در مقام کارگردان.

 

🔹اسطوره هالیوود  در آخرین فیلم خود با نام Cry Macho ماچو گریه کن دو نقش فیلمساز و بازیگر اصلی را برعهده داشته  است. او در مصاحبه جدید خود از میراث و سن و سال خود می‌گوید:«من شبیه 20 سالگی نیستم ، خب که چی؟»

ایستوود از زندگی به عنوان یک فرد در آستانه صد سالگی می‌گوید: «این بدان معناست که شخصیت ‌های جالب‌تری وجود دارند که می‌توانید بازی کنید.»

 

این شامل شخصیت مایک میلو ، ستاره اسب سواری و پرورش دهنده اسب است که شخصیت اصلی فیلم جدید او است می‌گوید که این داستان وسترن دهه ،1970 فیلمی است که از سال 1988 ، زمانی که او در اواخر دهه پنجم زندگی بود ، مد نظر قرار داده بود.او در آن زمان فکر کرد: «من برای این نقش خیلی جوان هستم. اجازه بدهید کارگردانی کنم و رابرت میچم ، نقش شخصیت مایک را بازی کند.»

 

اما این فیلم  تولید نشد و ایستوود نقشی را بر عهده گرفت که قبلاً خود را برای بازی در آن زمانی بسیار جوان می‌دانست.من همیشه فکر می‌کردم که بر می‌گردم و نگاهی به این پروژه می ا‌ندازم. یک روز ، صرفا احساس کردم وقتش رسیده که دوباره پروژه را مرور کنم. زمانی که نکته ای سن شما دارد ، زمانی که مجبور نیستید در بزرگسالی کار کنید ، سرگرم کننده می شود.»

 

در واقع ، او زیاد در بازیگری تلاش نکرد- "من هرگز به بازیگری به عنوان یک ورزش فکری نمی اندیشیدم. شما نمی‌خواهید در باره چیزی بیش از حد فکر کنید."در مورد کارگردانی ، او یکسری فیلم ساخت چون به قول خودش "فیلمسازی تمام کاری بود که می توانید به عنوان یک فرد مسن تر انجام دهید.

 

این برنده اسکار می‌گوید که  فیلمسازی را ادامه می دهد زیرا "دوست دارمش". اما او اعتراف می کند که سن باعث درنگ او شده است.

 

ایستوود می‌گوید: "لعنتی من هنوز در سن نود سالگی دارم کار می کنم? او خاطرنشان می کند: آیا مردم شروع به پرتاب گوجه فرنگی به سمت شما می کنند؟ من به جایی رسیدم که از خودم می پرسیدم آیا بس است ، اما نه به اندازه‌ای که تصمیم گرفته بودم!

 

در جایی دیگر از مصاحبه ، ستاره نابخشوده درباره ترس های افتادن از اسب سر صحنه می گوید و اینکه چگونه گریه کن ماچو در HBO Max پخش می شود و همزمان در سالن های سینما به نمایش در می آید. او مانند بسیاری از کارگردانان ، باید در مورد وضعیت اکران تصمیم گیری کند.او می گوید: "[این] نوع نمایش مورد علاقه من در جهان نیست." "اصلاً چه سازو کاری دارد؟ من هنوز نمی دانم."

اشتراک گذاری:

برای ارسال دیدگاه، وارد حساب کابری‌تان شوید.

دیدگاه
دیدگاهی برای نوشته وجود ندارد
خبرهای مشابه

فرهادی داستان‌گویی متخصص است

ستایش منتقد وب‌سایت «ای وی کلاب» از «قهرمان»

نقش مهم مراسم‌های سینمایی و تلویزیونی بر صنعت مد

درک درست از اقتصاد درهم تنیده

یک قدم به سوی اسکار

«بلفاست» ساخته کنت برانا بالاترین جایزه جشنواره تورنتو را گرفت.

سفر دو خانواده غریبه

ماهرشالا علی مقابل جولیا رابرتز ایفای نقش می‌کند.

آنتونیو باندراس در «بانشی»

باندراس در «ایندیانا جونز» هم نقش‌آفرینی می‌کند.

ماریون کوتیار:جنبش می‌تو انقلاب واقعی بود!

از ماریون کوتیار تجلیل شد.

هرگز بازنشسته نمی‌شوم

خاطرات نیکلاس کیج از رفاقت با جری لوئیس

نظرات مخالف دنی ویلنوو

دنی ویلنوو علیه مارول صحبت کرد