نمایش«مرد موسیقی» ماه مه سال آینده به صحنه می‌رود

به تاخیر افتادن نمایش هیو جکمن در برادوی

8 تیر 1399 05:48
به تاخیر افتادن نمایش هیو جکمن در برادوی
افتتاحیه نمایش «مرد موسیقی» با حضور هیوجکمن بازیگر شناخته شده استرالیایی در برادوی به تاخیر افتاد.

به گزارش  ایران تئاتر پیش از شرایط این روزهای دنیا و شیوع ویروس کرونا، قرار بود نمایش «مرد موسیقی» روز پانزدهم اکتبر افتتاح شود. این نمایش را چهره‌های شناخته شده‌ای مانند اسکات رودین،بری دیلر،دیوید گفن تهیه می‌کنند.

 

اسکات رودین در جلسه‌ای مطبوعاتی گفت:«به وضوح ما مایوس هستیم که نتوانستیم تمرین مرد موسیقی را برطبق برنامه‌ریزی آغاز کنیم. اما ایمنی، ایمنی است. و باید بر هر نظر دیگری - هم برای مخاطبان ما و هم برای گروه ما اولویت داشته باشد.  ما به عنوان گروه کنارهم ماندیم و سپاسگزاریم که توانستیم کنار هم بمانیم.»

هیو جکمن افزود:«انرژی در تئاتر ملموس است.همان احساساتی است که  بعد از هر نمایش  اتفاق می‌افتد. تغییر زمان اجرا بر احساسات خللی ایجاد نخواهد کرد.به هر حال تغییر زمان اجرا برای  کمک به اطمینان خاطر از امنیت و سلامتی تماشاگران نمایش مرد موسیقی و گروهمان است که  در محیطی کاملا امن کارکنند.بی‌صبرانه منتظر آن روز هستم.»

جری زاکس نمایش «مرد موسیقی» را کارگردانی می‌کند و وارن کارلایل طراح حرکت در این نمایش است. هیو جکمن در این نمایش نقش پرفسور هارولد هیل را بازی خواهد کرد.

ساتون فوستر بازیگر برنده دو جایزه تونی نیز در این نمایش حضور خواهد داشت.  نمایش مرد موسیقی  اثری موزیکال نوشته مردیت ویلسون است بر اساس داستانی از ویلسون و فرنکلین لیسی. این نمایشنامه در تئاتر برادوی به موفقیت و شهرت رسید و برندهٔ پنج جایزه تونی و یک جایزه گرمی شد. محبوبیت این تئاتر منجر به ساخت نسخهٔ سینمایی آن در سال ۱۹۶۲ شد.

 

 

برچسب‌ها:
اشتراک گذاری:

برای ارسال دیدگاه، وارد حساب کابری‌تان شوید.

دیدگاه
دیدگاهی برای نوشته وجود ندارد
خبرهای مشابه

گلاب آدینه با «جنت مکان، خلد آشیان» روی صحنه می‌رود

محمد حاتمی قصد دارد نمایش «جنت مکان، خلد آشیان» را با بازی گلاب آدینه روی صحنه ببرد.

ایفای نقش هملت در 81 سالگی!

ایان مک‌کلن بازیگر سینما؛ تئاتر وتلویزیون در سن هشتاد و یک سالگی نقش هملت را ایفا خواهد کرد.

برای نجات تئاتر انگلستان به کمک دولت نیاز است

جودی دنچ بازیگر مشهور تئاتر، تلویزیون و سینما اطمینان ندارد که بتواند شاهد بازگشایی سالن‌های تئاتر انگلستان پس از شیوع بیماری کووید-۱۹ در جهان باشد

سر ایان هولم درگذشت

ایان هولم بازیگری تحصیل کرده در مکتب شکسپیر بود که برای علاقمندان سینما با بازی در فیلم‌های «ارباب حلقه‌ها»، «ارابه‌های آتش» و «بیگانه» شهرت داشت.

نوزده درصد مردم به اجراهای زنده می‌روند

ورایتی در گزارشی جدیدی از یک همه پرسی از تماشاگران رویدادهای هنری و نمایش در انگلستان نوشت که تنها ۱۹درصد از مردم پس از بازگشایی سالن‌ها برای تماشای اجراهای زنده به سالن‌ها خواهند رفت.

پرده آخر نمایش موزیکال «یخ‌زده»

تئاتر کمپانی دیزنی اعلام کرده با بازگشایی مجدد سالن‌های تئاتر در برادوی دیگر موزیکال «یخ زده» اجرا نخواهد شد.

فیلم تئاتر«همیلتون» در شبکه دیزنی پلاس

فیلم تئاتر «همیلتون» که قرار بود اکتبر سال ۲۰۲۱ در سالن‌های سینما به نمایش عمومی درآید،به دلیل شرایط موجود ژوئیه امسال از شبکه دیزنی پلاس پخش می‌شود.

نشنال تیه‌تر چهار فیلم تئاتر جدید به اشتراک گذاشت

این چهار نمایش تماشاگران را به دنیای شکسپیر، تنسی ویلیامز ، پارلمان بریتانیا در سال ۱۹۷۴ و سلمانی‌ها در شهر لندن می‌برند.