تاثیر شایعات بر آلیا شوکت

8 تیر 1399 20:23
تاثیر شایعات بر آلیا شوکت
شوکت می‌گوید:« ما با هم قرار نمی‌گذاریم.دوستان معمولی هستیم.»

دنیای تصویرآنلاین-آلیا شوکت از دست توجه ستون نویسان شایعات و مطالبی که درباره دوستی او با برد پیت منتشر می‌کنند، خسته شده است.

ستاره مجموعه «پرورش شکست خورده» از ماه نوامبر سوژه پاپاراتزی‌ها و شایعات شد، وقتی که با برد پیت در نمایشگاهی در شهر لس انجلس دیده شد.

اما این بازیگر 31 ساله  تنها چندباری در محافل اجتماعی باهم ظاهر شده اند و  شوکت اصرار دارد که خبرهای منتشر شده درباره ارتباط عاطفی میان او و برد پیت ابدا حقیقت ندارد.

شوکت می‌گوید:« ما با هم قرار نمی‌گذاریم.دوستان معمولی هستیم.»

او که از توجه مطبوعات خسته شده است می‌گوید:«من قبلا هم جلسات مطبوعاتی گذاشته و با رسانه‌ها آشنایی دارم اما این شکلی نبود. واقعا غیرقابل کنترل هستند.»

این خبرها و شایعات باعث شده حتی دوستان نزدیک شوکت نیز در این باره از او سوال بپرسند که آیا او با برد پیت بازیگر برنده اسکار 2020 رابطه عاطفی دارد؟ و همین موضوع بیشتر شوکت را شوکه می‌کند.

«با خودم می گویم این دیگر باورپذیر نیست.تمام دوستانم ازم سوال پرسیدند.و عکس های ما را در که محافل عمومی شرکت کردیم برایم فرستادند.این باعث دلگیری من شد.به این می ماند که در مدرسه دانش آموز انگشت نمایی شوی.»

برچسب‌ها:
اشتراک گذاری:

برای ارسال دیدگاه، وارد حساب کابری‌تان شوید.

دیدگاه
دیدگاهی برای نوشته وجود ندارد
خبرهای مشابه

تکذیب کمپانی یونیورسال!

فیلمبرداری دنیای ژوراسیک اولین فیلمی بود که پس از برداشتن محدودیت های کرونا در انگلستان قرار بود در این کشور فیلمبرداری شود. هفته گذشته گروه تولید و بازیگران به استودیوهای پاین وود خارج از لندن رفتند

تجربه تلخ مدیرفیلمبرداری سه گانه «ماتریکس»!

بیلی پوپ از فیلمبرداری دو قسمت ماتریکس به صورت پیاپی بشدت خسته و فرسوده شده بود طوری که می‌گوید تجربه این فیلمبرداری فلج کننده ذهنی بود

تلاش پزشکان برای بهبودی باچان‌ها

آمیتاب باچان از پزشکان تشکر کرد.

احتمال تاخیر دوباره در نمایش «تنت»

بنا برگفته یکی از کارشناسان با توجه به بالارفتن آمار مبتلایان به بیماری کوود -19 در شهرهای فلوریدا، تگزاس و... احتمالا زمان نمایش فیلم «تنت» دوباره عقب خواهد افتاد.

قسمت‌های جدید «محافظ قدیمی» در مسیر تولید

«محافظ قدیمی» پربیننده‌ترین فیلم نت‌فلیکس

اکران نسخه سیاه و سفید فیلم «انگل»

همراه با پوستر و تیزری جدید

ابتلای آیشواریا رای به ویروس کرونا

او و دخترش هر دو به بیماری کووید-19 مبتلا شدند.

ابتلای آمیتاب باچان به کرونا

آمیتاب باچان و پسرش به ویروس کرونا مبتلا و در بیمارستان بستری شدند.