ترانه‌های جدید گروه محبوب «آبا»

6 خرداد 1399 08:33
ترانه‌های  جدید گروه محبوب «آبا»
پس از 35 سال گروه آبا ترانه‌های جدیدی را منتشر می‌کنند.

دنیای تصویرآنلاین-گروه سوئدی و قدیمی «آبا» ترانه‌های جدیدی را منتشر خواهند کرد. در سال 2018 گروه اعلام کرد که پس از 35 سال می‌خواهند ترانه‌های جدید منتشر کنند. آنها امیدوار بودند که ترانه های جدید کریسمس سال 2018 منتشر شود. اما این اتفاق نیافتاد. حال یکی از طرفداران در مورد تاریخ انتشار ترانه های آنها از بیورن(از اعضای گروه) پرسید و او پاسخ داد که امسال خواهد بود. اما قرار نیست اعضای گروه باهم اجرای زنده داشته باشند.

قرار بود ترانه جدید 'I Still Have Faith In You/هنوز به تو ایمان دارم در دسامبر سال 2018 منتشر شود و ترانه بعدی Don't Shut Me Down' در پی انتشار ترانه اول انتشار پیدا کند. اما هیچ کدام منتشر نشد. هنوز مشخص نیست که منظور از بیورن از ترانه های جدید شامل این دو ترانه نیز خواهد بود آبا (به سوئدی: ABBA، مخفف نام اعضای گروه: Agnetha ,Benny ,Björn ,Anni-Frid) پرفروش‌ترین گروه موسیقی پاپ دههٔ ۷۰ میلادی بود. این گروه توسط دو زوج تشکیل شد و یکی از پرفروش‌ترین گروه‌های تاریخ است. این گروه سوئدی در سال ۱۹۷۲ با حضور بنی اندرسون و بیورن اولویس آهنگ‌سازان گروه، و به‌همراه آنی-فرید لینگستاد و اجنتا فالتسکوگ خوانندگان گروه، در استکهلم شکل گرفت و تا سال ۱۹۸۳ به فعالیت خود ادامه داد. آلبوم‌های آبا در مجموع بیش از 400 میلیون نسخه فروش داشته‌است. این گروه همچنان سالانه نزدیک به سه میلیون نسخه از آلبوم‌های خود را به فروش می‌رساند

برچسب‌ها:
اشتراک گذاری:

برای ارسال دیدگاه، وارد حساب کابری‌تان شوید.

دیدگاه
دیدگاهی برای نوشته وجود ندارد
خبرهای مشابه

موتسارت دنیای موسیقی

یادداشتی برای استاد موریکونه

موریکونه بزرگ، منبع الهام من

حرف‌های ستایش‌آمیز هانس زیمر درباره انیو موریکونه

موریکونه بزرگ درگذشت

انیو موریکونه در سن 91 سالگی روی در نقاب خاک کشید

درخواست ادل از طرفدارانش

لیدی گاگا و سم اسمیت نیز پخش آلبوم های خود را به تعویق انداختند.ادل مدتهاست که در آمریکا سکونت دارد و زادگاهش انگلستان را ترک کرده است.

آیا کویتی‌پور فرمان را چرخانده است؟

غلام کویتی‌پور، سال ۱۳۶۱ با خواندن قطعه «ممد نبودی ببینی» معروف شد، ۱۰ سال قبل که با رادیوی فارسی‌زبان کنگره آمریکا مصاحبه می‌کرد، گفت «به من مداح نگویید» و حالا با یک دختر ۱۳ ساله رپ می‌خواند. او آیا فرمان را چرخانده است؟

حضور مدونا در تظاهرات شهر لندن

صدها نفر در شهر لندن برای دادخواهی به قتل رسیدن جرج فلوید توسط پلیس آمریکا در میدان پارلمان گردهم آمدند.

درگذشت یک آهنگساز هندی

به دلیل بیماری کووید-19

واکنش سوئیفت به ترامپ

دنیای تصویرآنلاین-تیلور سوئیفت خواننده مشهور آمریکایی به توئیت دونالد ترامپ واکنش نشان داد.