تغییر نقش دی کاپریو در «قاتلان ماه کامل»

10 خرداد 1399 14:33
تغییر نقش دی کاپریو در «قاتلان ماه کامل»
تردید پارامونت برای سرمایه گذاری در فیلم تازه اسکورسیزی

دنیای تصویرآنلاین-تغییرات فیلمنامه و شخصیت دی کاپریو باعث شد تا کمپانی پارامونت نسبت به سرمایه گذاری روی «قاتلان ماه کامل» به کارگردانی مارتین اسکورسیزی تردید کنند.

یک منبع آگاه گفت که قرار بود دی کاپریو در این فیلم نقش یک شخصیت مثبت را ایفا کند که برای سازمان فدرال آمریکا کار می کند اما با تغییرات فیلمنامه او نقش برادرزاده رابرت دنیرو را در فیلم دارد .نقش رابرت دنیرو در فیلم منفی است. مدیران کمپانی پارامونت تغییرات فیلمنامه را  با پتانسیل موفقیت تجاری کمتری دیدند، با موفقیت کمتر اما بودجه یکسان.

به همین دلیل مدیران پارامونت تصمیم گرفتند پروژه را تهیه نکنند.با وجودی که از سال 2006 مارتین اسکورسیزی با کمپانی پارامونت پیکچرز قرار داد دارد اما هیچ گاه کمپانی سرمایه تام و کمال فیلم های او را تقبل نکرده است.شاید این لوگو در تیتراژ فیلم های اسکورسیزی نقش می بندد، اما پارامونت تنها پخش کننده فیلم‌های «هوگو»،«گرگ وال استریت» و «سکوت» بود. سرمایه گذار هرسه فیلم کسان دیگری بودند.«ایرلندی» نیز پرهزینه بود.که نت‌فلیکس تهیه کرد. می‌گویدن اسکورسیزی در دوران ساخت «سکوت» صددرصد از بودجه اصلی بیشتر هزینه کرد.پارامونت امیدوار بود که با عقب نشینی از تهیه فیلمنامه جدید و پیدا نشدن سرمایه گذار،مارتین اسکورسیزی دوباره به سراغ نسخه اول فیلمنامه برود. اما کمپانی اپل نه تنها تمام بودجه را در اختیار اسکورسیزی قرارمی‌دهد بلکه کنترل خلاقیت فیلم را برعهده دارد و حرف اول و آخر را مدیران این شبکه خواهند زد.نه مدیران پارامونت.

برای ارسال دیدگاه، وارد حساب کابری‌تان شوید.

دیدگاه
دیدگاهی برای نوشته وجود ندارد
خبرهای مشابه

ابتلای آیشواریا رای به ویروس کرونا

او و دخترش هر دو به بیماری کووید-19 مبتلا شدند.

سایفرد:«منک» سخت‌ترین پروژه‎ ای که همکاری کردم

«منک» به رابطه فیلمنامه نویس «همشهری کین» هرمان منکیه وویچ و اورسن ولز می‌پردازد.

شارلیز ترون:زنان هم می‌توانندفیلم های اکشن بسازند

از شارلیز ترون «محافظ قدیمی» این روزها منتشر شده است. ترون به این نظر که فیلمسازان زن نمی‌توانند فیلم اکشن بسازند، می‌خندد.شاهد این مدعا فیلمساز زنی است که فیلم اکشن «محافظ قدیمی» محصول نت‌فلیکس را کارگردانی کرده است. جینا پرینس-بایتوو کارگردان «محافظ قدیمی» است .فیلم برگرفته از کتاب مصوری درباره گروهی سربازان اجیرشده نامیراست. «محافظ قدیمی» از روز دهم ژوئیه از شبکه نت‌فلیکس پخش شده است. ترون به این نظریه که مردان به ساخت فیلم‌های اکشن بیشتر از زنان علاقه دارند، چنین واکنشی نشان می‌دهد:«فکر می‌کنم یک سوتعبیر بزرگ باشد.یک داستانگوی خوب، داستانگوی خوب است.اگر ما تلاش کنیم داستانگویی را به یک جنسیت محدود کنیم،موضوع بسیار مساله دار و جنسیت زده می‌شود.جینا هرگز فیلم اکشن نساخته بود.اما به وضوح علاقه به تحقیق در این ژانر داشت.اگر شما اشتیاق واقعی و علاقه به ساخت فیلمی در این ژانر داشته باشید،زنان هم می‌توانند در این ژانر فیلم سازی کنند.» ترون می‌گوید صنعت سینما از روزگاری که کاترین بیگلو فیلمساز زنی بود که فیلم اکشن می‌ساخت، پیشرفت قابل ملاحظه ای کرده است. «بیگلو از معدود فیلمسازان زن- حالا نگوییم تنها فیلمساز زن- بود که در این ژانر فیلم می‌ساخت.» ترون در ادامه به پتی جنکینز اشاره می‌کند که با او «هیولا» را در سال2003 ساخت و حالا به کارگردان فیلم‌هایی چون «زن شگفت انگیز» تبدیل شده است.

داونی جونیر:امیرخان تام هنکس سینمای هند است

دوانی جونیر فیلم «مالیات» ساخته آشوتوش گواریکار را دیده است.

آنتونی مک‌کی درست می‌گوید

همصدایی برادران روسو با آنتونی مک‌کی

در جستجوی داستان‌های زمانه

گوادانینو :«نخستین صورت زخمی ساخته هوارد هاکس درباره دوران ممنوعیت‌ها بود. پنجاه سال بعد الیور استون و برایان دی پالما نسخه خودشان را ساختند که با فیلم هاکس تفاوت بسیار داشت

فیلمسازی در قرنطینه!

نام این فیلم «مالکوم و مری/ Malcolm & Marie» است

سورنتینو دست خدا را می‎‌سازد

پس از سال‌ها پائولو سورنتینو به زادگاهش برمی‌گردد.