تمهیدات جدید جشنواره جهانی فیلم تورنتو

10 تیر 1399 01:18
تمهیدات جدید جشنواره جهانی فیلم تورنتو
جشنواره تورنتو که ده روز برگزار می‌شود، امسال پنج روز نمایش در سالن های سینما خواهد داشت.

دنیای تصویرآنلاین-جشنواره جهانی فیلم تورنتو امسال نه تنها جمع و جورتر برگزار می‌شود،بلکه فرش قرمز به صورت مجازی خواهد داشت و فیلم‌ها به صورت «درایو-این/ سینما ماشین» در این جشنواره به نمایش درخواهد آمد.

هرساله جشنواره تورنتو در ماه  سپتامبر در شهر تورنتوی کانادا برگزار می‌شود و میزبان 250 تا 400 فیلم بلند است. بسیاری از فیلم‌های اکران پاییز و فصل جوایز در این جشنواره برای اولین بار رونمایی می‌شوند.

اما به دلیل پاندمی بیماری کووید-19 برنامه‌ریزان جشنواره تورنتو اعلام کردند که برگزاری جشنواره مشروط به اجازه مقامات بهداشتی ایالت اونتاریو خواهد بود.

جشنواره تورنتو که ده روز برگزار می‌شود، امسال پنج روز نمایش در سالن های سینما خواهد داشت.پنج روز نخست جشنواره فیلم‌ها با فاصله اجتماعی به نمایش درخواهد آمد که شامل «درایو این سینما/سینما ماشین» و نمایش در فضای باز خواهد بود.

جشنواره برای اولین بار به نمایش به صورت آنلاین و دیجیتال نیز رو خواهد آورد و تعدادی از فیلم‌ها به صورت آنلاین نمایش داده می‌شوند. این احتمال وجود دارد که سفر دست اندرکاران فیلم ها به کانادا ممنوع و محدود باشد چناچه مرز میان آمریکا و کانادا حداقل تا 21 ژوئیه فعلا بسته است.

اشتراک گذاری:

برای ارسال دیدگاه، وارد حساب کابری‌تان شوید.

دیدگاه
دیدگاهی برای نوشته وجود ندارد
خبرهای مشابه

تکذیب کمپانی یونیورسال!

فیلمبرداری دنیای ژوراسیک اولین فیلمی بود که پس از برداشتن محدودیت های کرونا در انگلستان قرار بود در این کشور فیلمبرداری شود. هفته گذشته گروه تولید و بازیگران به استودیوهای پاین وود خارج از لندن رفتند

تجربه تلخ مدیرفیلمبرداری سه گانه «ماتریکس»!

بیلی پوپ از فیلمبرداری دو قسمت ماتریکس به صورت پیاپی بشدت خسته و فرسوده شده بود طوری که می‌گوید تجربه این فیلمبرداری فلج کننده ذهنی بود

تلاش پزشکان برای بهبودی باچان‌ها

آمیتاب باچان از پزشکان تشکر کرد.

احتمال تاخیر دوباره در نمایش «تنت»

بنا برگفته یکی از کارشناسان با توجه به بالارفتن آمار مبتلایان به بیماری کوود -19 در شهرهای فلوریدا، تگزاس و... احتمالا زمان نمایش فیلم «تنت» دوباره عقب خواهد افتاد.

قسمت‌های جدید «محافظ قدیمی» در مسیر تولید

«محافظ قدیمی» پربیننده‌ترین فیلم نت‌فلیکس

اکران نسخه سیاه و سفید فیلم «انگل»

همراه با پوستر و تیزری جدید

ابتلای آیشواریا رای به ویروس کرونا

او و دخترش هر دو به بیماری کووید-19 مبتلا شدند.

سایفرد:«منک» سخت‌ترین پروژه‎ ای که همکاری کردم

«منک» به رابطه فیلمنامه نویس «همشهری کین» هرمان منکیه وویچ و اورسن ولز می‌پردازد.