جکی چان الهام بخش بود

15 مرداد 1401 10:03
جکی چان الهام بخش بود

جکی چان در «قطار سریع‌السیر»، فیلم جدید اکشن با بازی برد پیت و به کارگردانی دیوید لیچ ایفای نقش نکرده است اما این ستاره اکشن هنگ کنگی را برد پیت و دیوید لیچ نیروی خلاق فیلم جدیدشان می‌دانند که داستانش درباره قطار سریع‌السیری پر از قاتل است .این قطار از شهر توکیو به مقصد کیوتو است.
.
برد پیت در گفت وگویی عنوان کرد:« ما درباره جکی چان و میزان تحسین مان از کارهای او صحبت کردیم. من هنوز فکر می‌کنم چان باستر کیتون زمان ماست، او را دست کم گرفته اند.»
.
برد پیت و لیچ دنبال راه خاصی برای بازآفرینی فیلم‌های کلاسیک جکی چان مانند «استاد مست» و «داستان پلیس» بودند تا بامزگی تمام نبردهای او را به فیلم جدید بیاورند. این رویکردی بود که دیوید لیچ-بدلکاری که کارگردان شده-تلاش کرد نه تنها به «قطار سریع السیر» بلکه به فیلم های قبلی خود مانند «بلوند اتمی»،«ددپول2» و «هابس و شاو» بیاورد.
.
پیت برای اولین بار در اواخر دهه 90، زمانی که دیوید لیچ به عنوان بدلکار او در «باشگاه مشتزنی» بود با او آشنا شد، پیت می گوید: «روشی که لیچ کمدی را به دعواها القا می کند واقعاً خاص است،انجام نقشی در این مسیر تحت هدایت لیچ و گروهش سرگرم کننده بود. من قبلاً هرگز چنین نقشی را تجربه نکرده بودم.»
 

اشتراک گذاری:

برای ارسال دیدگاه، وارد حساب کابری‌تان شوید.

دیدگاه
دیدگاهی برای نوشته وجود ندارد