حضور برد پیت در مرکز بازپروری

3 تیر 1401 05:07
حضور برد پیت در مرکز بازپروری

.برد پیت درمورد اینکه به صورت ناشناس یک سال و نیم در مرکز بازپروری ترک اعتیاد نوشیدنی های الکلی شرکت می‌کرده ، صحبت کرد.
.
این بازیگر برنده اسکار پس از اینکه همسرش آنجلینا جولی در سال 2016 درخواست طلاق داد،به خودش آمد و برای اطمینان از اینکه بیش از این شرایط را برای خودش سخت نمی کند در یک گروه بازپروری شرکت کرد، گروهی که احساس امنیت به او می بخشید.

.
برد پیت می گوید:«یک گروه واقعا باحال مردانه بود که گزینشی انتخاب شده بودیم و بسیار امنیت داشت. چون من چیزهایی از افراد دیگری دیده بودم که درباره ش حرف می زدند. آنها در حال برملا کردن رازهای خود برای بقیه بودند و این برای من بی رحمانه به نظر می رسید.»
.
ستاره 58 ساله سبک زندگی خود را در دوران پاندمی تغییر داد، تصمیم گرفت ترک سیگار کند. او ابتدا تصمیم داشت کم تر سیگار بکشد اما دید باید کاملا سیگار را کنار بگذارد.
«نمی توانستم خودم را تطبیق بدهم که یک یا دو نخ در روز سیگار بکشم. در ذات من نبود.خسته شده بودم.داشتم در ترک سیگارشکست می خوردم و امتیازاتم را از دست می دادم.»
.
برد افزود که دیوید هاکنی، نقاش انگلیسی، هنوز هم در سن 84 سالگی می‌تواند سیگار پشت هم بکشد، و به نظر می‌رسید او از این که نمی‌توانست مانند هاکنی باشد ماتم زده است.
.
برد پیت در ادامه گفت که با دقت نسبت به حرکت بعدی خود و مسیری که می خواهد در آخرین گام های بازیگری خود بردارد، فکر می کند.
.
«خودم را در آخرین مرحله در نظر می گیرم. این آخرین ترم یا سه ماهه آخر است! قرار است این بخش چطور پیش برود؟ چطوری می خواهم طراحیش کنم؟»
 

برچسب‌ها:
اشتراک گذاری:

برای ارسال دیدگاه، وارد حساب کابری‌تان شوید.

دیدگاه
دیدگاهی برای نوشته وجود ندارد