خداحافظی با بلانشت

27 شهریور 1401 09:26
خداحافظی با بلانشت

.
آلمودوار برای پروژه بعدی خود می‌خواست از مجموعه داستان‌های کوتاه لوسیا برلین به نام «یک دفترچه راهنما برای زنان نظافتچی» اقتباس انجام بدهد. کتاب لوسیا برلین شامل 43 داستان کوتاه است و پدرو آلمودوار می‌خواست پنج داستان را برای تبدیل شدن به فیلم بلند سینمایی خود برگزیند. این پنج داستان در تگزاس، اوکلند و مکزیکو اتفاق می‌افتادند و قرار بود فیلم به دو زبان انگلیسی و اسپانیایی باشد. آگوستین آلمودوار ، برادر پدرو تهیه‌کننده او بود و کیت بلانشت برای نقش نخست انتخاب شده بود.
.
آگوستین آلمودوار اعلام کرد که فیلم بدون پدرو در مقام کارگردان به تولید خواهد رسید و او از کارگردانی پروژه کنار رفته اما کیت بلانشت کماکان در این فیلم حضور دارد.
.
پیشتر خبری را ددلاین منتشر کرده بود که همه چیز برای ساخت فیلم انگلیسی زبان پدرو آماده است اما او گویا آمادگی ساخت چنین پروژه‌ای را ندارد. جست وجو برای جایگزین آلمودوار در مقام کارگردان ادامه دارد.
.

آلمودوار گفته بود که تصمیمی دردناک گرفته است چراکه همواره می‌خواسته با کیت بلانشت همکاری کند. آلمودوار علت ترک پروژه را این نکته اعلام کرده است که درک کاملی از این پروژه نداشته است.

کیت بلانشت هفته گذشته برای بازی در فیلم «تار» توانست جایزه بهترین بازیگر زن را از جشنواره ونیز دریافت کند.
 

برچسب‌ها:
اشتراک گذاری:

برای ارسال دیدگاه، وارد حساب کابری‌تان شوید.

دیدگاه
دیدگاهی برای نوشته وجود ندارد
خبرهای مشابه

اعلام آمادگی برای اکران جنگ جهانی سوم

وودی آلن پشیمان شد

ضیافت آل پاچینو

یک قدم به سوی اسکار

جشنواره تورنتو برندگانش را شناخت

الهام از ستوان کلمبو

کریستین بیل درباره بازی در «آمستردام» گفت

حادثه برای کیت وینسلت

در دوران فیلمبرداری «لی»

جنگ جهانی سوم، نماینده ایران در اسکار 2023

هنری سیلوا درگذشت