دانیل کریگ مکبث می‌شود

9 مهر 1400 10:34
دانیل کریگ مکبث می‌شود
با سرمایه گذاری تهیه‌کنندگان جیمزباند

دانیل کریگ بازیگری که با نقش‌ سینمایی جیمزباند خداحافظی کرد، قرار است در نمایش «مکبث» در برادوی روی صحنه برود.

 

به گزارش ایران تئاتر،روث نگا ، نقش لیدی مکبث را مقابل دانیل کریگ روی سن تئاتر ایفا خواهد کرد. سام گولد کارگردانی این نمایش را برعهده دارد و قرار است نمایش «مکبث» از ماه آوریل سال آینده اجرا شود.

دانیل کریگ با نمایش فیلم «زمانی برای مردن نیست» ساخته کری فوکوناگا با نقش جیمزباند خداحافظی کرد.او بهار سال آینده با نمایش «مکبث» روی سن تئاتر می ‎رود.دانیل کریگ پیشتر دوبار در برادوی اجرا داشت:در سال  2009 در نمایش «باران مداوم»اثر کیث هاف و نمایش «خیانت»اثر هارولد پینتر  در سال 2013. کریگ در خارج از برادوی در ورک شاپی در شهر نیویورک برای نمایش «اوتلوو» نقش یاگو را بازی کرد و دیوید اویلو نقش اوتلوو را.

روث نگا که قرار است نقش لیدی مکبث را بازی کند سال گذشته در فیلم «لاوینگ» نقش آفرینی کرد و نقش اوفلیا را یکبار خارج از برادوی  در سنت آن ورهاوس اجرا کرده بود.

 باربارا بروکلی، تهیه‌کننده فیلم‌های جیمزباند تهیه‌کننده «مکبث» خواهد بود. بروکلی وبرادرش تهیه‌کننده فیلم‌های جیمزباند هستند و پیشتر در سرمایه‌گذاری روی نمایش «باران مداوم» همکاری داشتند. بروکلی گفت که سالهاست با دانیل کریگ درباره «مکبث» صحبت می‌کرده است و کریگ تمایل خود به بازی در نقش مکبث را ابراز کرده بود.

بروکلی می گوید که او و دانیل کریگ تصمیم گرفتند در ماه آوریل مکبث را روی صحنه ببرند، چون فصلی است که برادوی دارد دوباره احیا می‌شود.برادوی به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا مدتها بسته بود.

 

اشتراک گذاری:

برای ارسال دیدگاه، وارد حساب کابری‌تان شوید.

دیدگاه
دیدگاهی برای نوشته وجود ندارد
خبرهای مشابه

پاسخ دیزنی به انتقاد پیتر دینکلیج

ستایش باردم از جیمزباند

راز بازیگری مقابل دوربین

«قانون» 40 ساله شد

پاسخ تیم «قهرمان» به ادعاها و ابهامات (بخش اول)

آشتی نت‌فلیکس با سینمای فرانسه

سرانجام فیلم‌های نت‌فلیکس راهی جشنواره کن خواهد شد؟

بتمن خشن است

رابرت پتینسون مطرح کرد

فیلمبرداری «مگالوپولیس» از پاییز

طلسم فیلمسازی فرانسیس فورد کاپولا شکسته می‌شود

ریاکاری نکنید

انتقاد پیتر دینکلیج به بازسازی «سفیدبرفی و هفت کوتوله»