درباره درآمد عوامل «جوکر» بیشتر بدانید؟

در آمد واکین فینیکس از «جوکر»

10 اردیبهشت 1399 04:32
در آمد واکین فینیکس از «جوکر»
درآمد واکین فینکیس و تاد فیلیپس از فیلم محبوب «جوکر» چقدر بود؟

دنیای تصویرآنلاین-«جوکر» از نظر سایت ددلاین چهارمین فیلم پرفروش سال گذشته ارزیابی شده است.
معمولا فروش واقعی فیلم‌ها را تنها با عملکردشان در جدول فروش نباید ارزیابی کرد بلکه باید میزان بودجه، دیگر هزینه‌ها و دستمزدها به علاوه سود حاصل از نمایش فیلم در وی او.دی ها را نیز در نظر گرفت.


فیلم «جوکر» ساخته تاد فیلپیس به پولسازترین فیلم اقتباسی از کتاب‌های مصور تبدیل شد.در مجموع فروش فیلم 1.07 میلیارد دلار بوده که میزان فروش از سالن‌های سینما و نمایش خانگی و تلویزیون 830 میلیون دلار برآورد شده است.


قرار داد واکین فینیکس قراردادی استاندارد با درصدی از فروش فیلم بوده که تخمین زده می‌شود حدود 107 میلیون دلار عایدی فینکیس از «جوکر» باشد که به خاطر این فیلم توانست جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد نقش نخست را بگیرد. اما درآمد کارگردان این فیلم از ساخت «جوکر»۷۰ میلیون دلار بوده است. در مجموع برای «جوکر» ۳۹۳ میلیون دلار هزینه شده : ۷۰ میلیون بودجه تولید، ۱۲۰ میلیون بودجه تبلیغات و بازاریابی جهانی فیلم، ۵۴ میلیون دلار هزینه‌های ویدئو، ۱۰۵ میلیون دلار مشارکت‌ها، ۳۳ میلیون دلار هزینه‌های متفرقه و ۱۱ میلیون دلار مالیات‌ها .


 

برچسب‌ها:
اشتراک گذاری:

برای ارسال دیدگاه، وارد حساب کابری‌تان شوید.

دیدگاه
دیدگاهی برای نوشته وجود ندارد
خبرهای مشابه

ابتلای آیشواریا رای به ویروس کرونا

او و دخترش هر دو به بیماری کووید-19 مبتلا شدند.

سایفرد:«منک» سخت‌ترین پروژه‎ ای که همکاری کردم

«منک» به رابطه فیلمنامه نویس «همشهری کین» هرمان منکیه وویچ و اورسن ولز می‌پردازد.

شارلیز ترون:زنان هم می‌توانندفیلم های اکشن بسازند

از شارلیز ترون «محافظ قدیمی» این روزها منتشر شده است. ترون به این نظر که فیلمسازان زن نمی‌توانند فیلم اکشن بسازند، می‌خندد.شاهد این مدعا فیلمساز زنی است که فیلم اکشن «محافظ قدیمی» محصول نت‌فلیکس را کارگردانی کرده است. جینا پرینس-بایتوو کارگردان «محافظ قدیمی» است .فیلم برگرفته از کتاب مصوری درباره گروهی سربازان اجیرشده نامیراست. «محافظ قدیمی» از روز دهم ژوئیه از شبکه نت‌فلیکس پخش شده است. ترون به این نظریه که مردان به ساخت فیلم‌های اکشن بیشتر از زنان علاقه دارند، چنین واکنشی نشان می‌دهد:«فکر می‌کنم یک سوتعبیر بزرگ باشد.یک داستانگوی خوب، داستانگوی خوب است.اگر ما تلاش کنیم داستانگویی را به یک جنسیت محدود کنیم،موضوع بسیار مساله دار و جنسیت زده می‌شود.جینا هرگز فیلم اکشن نساخته بود.اما به وضوح علاقه به تحقیق در این ژانر داشت.اگر شما اشتیاق واقعی و علاقه به ساخت فیلمی در این ژانر داشته باشید،زنان هم می‌توانند در این ژانر فیلم سازی کنند.» ترون می‌گوید صنعت سینما از روزگاری که کاترین بیگلو فیلمساز زنی بود که فیلم اکشن می‌ساخت، پیشرفت قابل ملاحظه ای کرده است. «بیگلو از معدود فیلمسازان زن- حالا نگوییم تنها فیلمساز زن- بود که در این ژانر فیلم می‌ساخت.» ترون در ادامه به پتی جنکینز اشاره می‌کند که با او «هیولا» را در سال2003 ساخت و حالا به کارگردان فیلم‌هایی چون «زن شگفت انگیز» تبدیل شده است.

داونی جونیر:امیرخان تام هنکس سینمای هند است

دوانی جونیر فیلم «مالیات» ساخته آشوتوش گواریکار را دیده است.

آنتونی مک‌کی درست می‌گوید

همصدایی برادران روسو با آنتونی مک‌کی

در جستجوی داستان‌های زمانه

گوادانینو :«نخستین صورت زخمی ساخته هوارد هاکس درباره دوران ممنوعیت‌ها بود. پنجاه سال بعد الیور استون و برایان دی پالما نسخه خودشان را ساختند که با فیلم هاکس تفاوت بسیار داشت

فیلمسازی در قرنطینه!

نام این فیلم «مالکوم و مری/ Malcolm & Marie» است

سورنتینو دست خدا را می‎‌سازد

پس از سال‌ها پائولو سورنتینو به زادگاهش برمی‌گردد.