دیا میرزا استعمال مواد مخدر را تکذیب کرد

2 مهر 1399 12:35
دیا میرزا استعمال مواد مخدر را تکذیب کرد
احتمال تفحص پلیس از ستاره «سلام بمبئی»

دنیای تصویر-دیا میرزا، بازیگر سینمای هند که در فیلم  ایرانی «سلام بمبئی» نیز نقش آفرینی کرده ،« تهیه و مصرف مواد مخدر را تکذیب کرد و گفت هیچ اقدام قانونی علیه او صورت نگرفته است.

میرزا می گوید :«چنین گزارش های ناخوشایند تأثیر مستقیمی بر شهرت من دارد.»

دیا میرزا پس از انتشار گزارشی مبنی بر اینکه احتمالا برای بازجویی توسط اداره کنترل مواد مخدر فراخوانده خواهد شد ، با شفافیت ارتباط با فروشندگان مواد مخدر را انکار کرده است. وی بیانیه ای را منتشر كرد و گفت كه از راه قانونی برخورد خواهد کرد.

دیا میرزا گزارش هایی مبنی بر اینکه نام او در تحقیقات اداره کنترل مواد مخدر درباره افراد مصرف کننده  و تامین کننده مواد مخدر در بالیوود مطرح شده است را رد کرد. او گفت که اخبار "غلط" و "بی اساس" نه تنها بر اعتبار او تأثیر می گذارد بلکه از نظر حرفه ای نیز تأثیرگذار است. میرزا تأكید كرد كه هرگز مواد مخدر ممنوعه را خریداری یا مصرف نكرده است.

روز سه شنبه ، در برخی گزارش ها ادعا شده بود که نام دیا در هنگام بازجویی از دست فروشان مواد مخدر مطرح شده و ممکن است وی  برای بازجویی توسط NCB(اداره کنترل مواد مخدر) فرا خوانده شود.

موضوع مصرف مواد مخدر در بالیوود در حین تحقیق درباره مرگ سوشانت سینگ راجپوت زیر ذره بین قرار گرفته است. دوست دختر او ، ریا چاکرابورتی ، اوایل ماه جاری به جرم تهیه مواد مخدر دستگیر شد و در حال حاضر در زندان بای کولا زندانی است.

معاون اداره کنترل مواد مخدر گفته بود که ریا قبل از دستگیری در اظهاراتش از سارا علی خان و راکول پریت سینگ(دو بازیگر جوان سینمای هند) نام برد. این دو نیز به زودی برای تحقیقات توسط پلیس فرا خوانده خواهند شد.

اشتراک گذاری:

برای ارسال دیدگاه، وارد حساب کابری‌تان شوید.

دیدگاه
دیدگاهی برای نوشته وجود ندارد
خبرهای مشابه

«منک» و «بورات2» مدعیان اسکار 2021

تحسین منتقدان از این دو فیلم

خداحافظی با بهترین جیمزباند

شان کانری درگذشت

ده نقش آفرینی برتر واکین فیکینس

از «جوکر» تا «استاد»

اختلاف تهیه کنندگان جیمزباند

خبری از اکران آنلاین نیست

ابهام در برگزاری جشنواره کن 2021

برنامه ویژه جشنواره کن در حال برگزاری است

سلین دیون بازیگر شد

پریانکا چوپرا همبازی سلین دیون

دردسرهای جینفر لوپز با آرمی همر

پروژه جدید ستاره «شیادان»

آغاز فیلمبرداری «مرد عنکبوتی3»

تام هالند در آتلانتا