دیر ولی تازه

12 خرداد 1399 06:33
دیر ولی تازه
ابتدا باید از خوانندگان خوب دنیای تصویر عذر خواهی کنیم بابت تاخیر در انتشار شماره‌ای که هم‌اکنون پیش‌روی شماست. شاید از خود بپرسید علت این تاخیر چه بود؟ بخشی‌ از آن به دلیل شرایط کشور از کرونا گرفته تا مشکلات صنعت چاپ بود، اما مهم‌ترین دلیل شروع یک فصل تازه و اتفاق‌های تازه است که برای شما در مجله برنامه‌ریزی کرده بودیم و نیازمند زمان بود تا بتوانیم این موارد را اجرا کنیم. خوشبختانه با وجود همه گرفتاری‌ها، این دوران حداقل یک مزیت برای ما داشت تا بتوانیم تغییرات لازم را اعمال کنیم. خوشحالم که به شما این مژده را بدهم که از این شماره به بعد، دوستانی که دسترسی برای خرید مجله را نداشتند امکان این را خواهند داشت تا با مراجعه به وبسایت dtonline.ir هم نسخه‌ی آنلاین رنگی مجله را خریداری کنند و هم از طریق سفارش پستی نسخه‌ی فیزیکی مجله را به راحتی دریافت کنند.

هم‌چنین به زودی امکان خرید شماره‌های نایاب هم به شکل آنلاین فراهم می‌شود. مهم‌ترین خصوصیت نسخه‌ی آنلاین رنگی بودن آن است که خواسته‌ی برخی از خوانندگان عزیز را برآورده می‌کند. هم‌چنین در بخش گرافیکی مجله هم تغییراتی صورت خواهد گرفت تا کمی خودمان را با تغییرات سال ۲۰۲۰ به‌روز کرده باشیم. امیدوارم که این تغییرات حاصلی به همراه داشته باشد که موجب رضایت شما خوانندگان عزیز را فراهم کند.

شماره جدید دنیای تصویر شامل بخش‌های مختلفی است. به بهانه‌ی همه‌گیری ویروس کرونا به سراغ جهان پس از کرونا رفته‌ایم و با تحلیل همه‌جانبه‌ به این اتفاق پرداخته‌ایم. در بخش گیم به سراغ تحلیل چند بازی مهم امسال رفته‌ایم. پرونده‌ای داریم درباره سریال درخشان شکارچیان با بازی آل پاچینو و نگاهی داریم به فیلم موفق آقایان از گای ریچی با نقش‌آفرینی متیو مک‌کانهی. این‌ها در کنار بخش‌های دیگر، شماره‌ی جدید و مجله‌ی پیش‌روی شما را تشکیل می‌دهند. امیدوارم از خواندن آن لذت ببرید.

اشتراک گذاری:

برای ارسال دیدگاه، وارد حساب کابری‌تان شوید.

دیدگاه
محمد ترشیزی
اصلا نمیشه خوند، به شدت هنک میکنه و لبنک بازار که گذاشتین کار نمیکنه، زوم هم نمیشه
امین صالحی
با سلام و ضمن تشکر فراوان بابت تداوم انتشار مجله ، از شماره 131 همراه شما بوده ام و انشالله تا وقتی هستم ، خواهم بود . فقط غرض از مزاحمت خواستم به آقای خسرو دهقان که جای استاد بنده هستند سلام برسانید و ضمن عذرخواهی بگویید درباره بند دوم "بی نظم منظم " این شماره باید کمی بیشتر دقت می کردید ؛ ارتش ژاپن برای اشغال سنگاپور از سمت مالزی وارد شد ، ارتش های بریتانیا و ایتالیا در حبشه (شاخ آفریقا) به سختی با هم جنگیدند ، ایران با اینکه در هر دو جنگ جهانی اعلام بی طرفی کرد ، در جنگ جهانی اول صحنه رویارویی ارتش های روسیه و بریتانیا با عثمانی بود و هزاران نفر از مردم کشور براثر قحطی ناشی از چپاول منابع غذایی توسط آنها از بین رفتند ، در جنگ جهانی دوم هم بعد از اشغال توسط متفقین اصلی ترین مسیر پشتیبانی از ارتش سرخ در جبهه های شرقی بود و هزاران نفر از آوارگان و اسرای جنگی را در خاک ما اسکان داده بودند . فقط زلاندنو بود که به عرصه جنگ تبدیل نشد ، آن هم سربازانش در هر دو جنگ جهانی حضور داشتند و جنگیدند . باز هم متشکرم .
خبرهای مشابه

از کدام درد؟

قلم که در دست می‌گیرم، نمی‌دانم که از کدام درد سرزمین‌ام بنویسم؟ از دشواری های اقتصادی‌مان یاد کنم یا از حوادث طبیعی مثل سیل‌، زلزله، حمله‌ی ملخ‌ها، شیوع کرونا و... . در نزدیکی سالگرد درگذشت پدر، گاهی به خود می‌گویم چه بهتر که او نبود و این روزهای سخت و دشوار مردم ایران‌زمین را به چشم ندید! امیدوارم که در این شرایط سخت و طاقت‌فرسا با «دنیای تصویر» دیگری مهمان خانه‌های شما شویم تا شاید کمی‌ روحیه‌ی شما را در نزدیکی این بهار شبیه خزان بهتر کنیم. پیشاپیش برایتان سالی بهتر و خالی از بحران را آرزو داریم؛ با دلی آکنده از امید، با غزلی از حافظ شیرازی به استقبال بهار می‌رویم.

واکنش منتقدان به فیلم‌های روز ششم/ از «مردن در آب مطهر» تا «کشتارگاه»

دنیای تصویرآنلاین-روز ششم جشنواره دو فیلم بلند سینمایی در پردیس ملت روی پرده رفت. «کشتارگاه» ساخته عباس امینی و «مردن در آّب مطهر» ساخته نوید مجمودی.