رجیانی پول‌پرست نبود

20 آبان 1400 12:38
رجیانی پول‌پرست نبود
حرف‌های لیدی گاگا درباره نقش پاتریزیا رجیانی

لیدی گاگا فکر می‌کند اشتباه است که پاتریزیا رجیانی، شخصیت او در «سرای گوچی» را به عنوان یک زن پول پرست و جذاب توصیف کنیم.

 

نقش‌آفرینی لیدی گاگا در فیلم «سرای گوچی» ساخته ریدلی اسکات تحسین منتقدان را برانگیخته تا آنجا که عده‌ای او را مدعی اسکار می‌دانند. گاگا نقش رجیانی را ایفا کرده، زنی که نقشه‌ی به قتل رسیدن همسر سابق خود، نوه‌ی گوچی بزرگ را می‌کشد. رسانه‌ها لقب «بیوه‌ سیاه» را در دوران محاکمه به او داده بودند. رجیانی به هجده سال زندان محکوم و در سال ۲۰۱۶ آزاد شد.

.

 

لیدی گاگا احساس می‌کند که پاتریزیا رجیانی بیشتر از اینکه آرزوی پول داشته باشد، تغییر شخصیت اش باعث شده تا نقشه قتل مائورتیزو را بکشد.

.

گاگا گفت: «هر کسی که فکر می ‌کند پاتریزیا یک زن گوش بر جذاب است، اشتباه می‌کند. من معتقدم که او مشکلات زیادی را پشت سر گذاشت.

 

می‌خواهم در مورد این شخصیت بگویم وقتی با مائورتیزو ازدواج کرد، پدرش(گوچی بزرگ) به او پشت کرده بود و او هیچ سهمی از گوچی نداشت و وقتی همسر سابقش را کشت، آنها طلاق گرفته بودند.»

.

گاگا همچنین توضیح داد که این فیلم به او آموخت که می‌تواند «فراتر از محدودیت‌های خود» برود تا رنجی را که پاتریزیا متحمل شده است منعکس کند.

.

 

این خواننده و بازیگر در ادامه توضیح داد:«من واقعاً یاد گرفتم که حتی وقتی محدودیت‌هایی دارم، می‌توانم از آنها فراتر بروم. فکر می‌کنم درک زنی که فراتر از محدودیت‌هایش رفته همین باشد.»

.

 

گاگا قبلاً در بازسازی «ستاره ای متولد می‌شود» در کنار بردلی کوپر در سال 2018 بازی کرده بود، اما فاش کرد که در «سرای گوچی» خیلی کمتر مشوش بوده است.

.

او گفت که این بار نسبت به قبل کمتر ترسیده بودم.

برچسب‌ها:
اشتراک گذاری:

برای ارسال دیدگاه، وارد حساب کابری‌تان شوید.

دیدگاه
دیدگاهی برای نوشته وجود ندارد
خبرهای مشابه

همکاری آنا دی آرماس با کریس اوانز در«قطع رابطه»

تام هالند در نقش فرد آستر

پروژه جدید کمپانی سونی مشخص شد

«قهرمان»نامزد دو جایزه شد

صحبت‌های جدید اصغر فرهادی درباره عنوان فیلم

برد پیت در مسابقات فرمول وان

پروژه جدید برد پیت مشخص شد

ماجرای همکاری نیمه تمام حمید فرخ‌نژاد با اصغر فرهادی

بهزاد خداویسی در یک برنامه تلویزیونی درباره بازی در سریال «روزگار جوانی» به کارگردانی اصغر فرهادی و حضور حمید فرخ‌نژاد در این سریال صبحت کرد.

۱۰سریال برتر سال از نگاه «سایت اند ساوند»

از «بازی مرکب»تا «مر از ایست‌تاون»

یک ستاره زنِ واقعی

به بهانه اکران آنلاین «موشک راشمی»

کارگردان «بازی مرکب» فیلمسازی بلد نیست

مسعود فراستی در میز نقد «هفت» عنوان کرد