رضا رویگری با تأمین خانه و پرستار از کهریزک می‌رود

6 اردیبهشت 1401 12:10
رضا رویگری با تأمین خانه و پرستار از کهریزک می‌رود

 

رضا رویگری پس از بهتر شدن شرایط جسمی خود به منزلی که برای هنرمندانی همچون او اختصاص داده شده، سکونت خواهد کرد.

 در پی انتشار ویدیویی شب گذشته رضا رویگری که می‌گفت در آسایشگاه کهریزک رها شده است، پیگیری‌های زیادی از سوی مردم، هنرمندان و برخی مسئولان انجام شد تا کمکی به شرایط زندگی این بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون شود. 

یکی از دست‌اندرکاران آسایشگاه کهریزک به ایسنا می‌گوید که از روز گذشته تا کنون تماس‌های متعددی از تهران و شهرستان با این مرکز گرفته شده تا هم جویای حال رویگری باشند و هم به طریقی با دراختیار قرار دادن منزل یا پرستار به او کمک کنند.

همچنین صبح امروز، ششم اردیبهشت‌ماه چند همکار و دوست رضا رویگری از جمله علیرام نورایی و شهربانو منصوریان به نمایندگی از جمعی همکاران دیگر خود به ملاقات در آسایشگاه رفتند و پرویز پرستویی هم که در سفر است، در تماسی تصویری با رویگری صحبت کرد. 

پرستویی به دنبال تماس ایسنا تایید کرد که قرار شده با پیگیری‌های این گروه و یکی از دوستانش به نام علیرضا اصغری منزلی به همراه پرستار برای رضا رویگری فراهم شود تا پس از بهبود شرایط جسمی و ترخیص از آسایشگاه در آنجا اقامت کند.

همچنین تاکید شده که این محل اقامتی متعلق به خانواده رویگری نخواهد بود و صرفا در اختیار هنرمندانی با شرایط مشابه قرار خواهد گرفت.

در حال حاضر رویگری در آسایشگاه کهریزک تحت درمان است و فیزیوتراپی، کار درمانی و نکات بهداشتی برای او انجام می‌شود. 

محسن پزشکی - مدیر روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک - درخصوص وضعیت این بازیگر به ایسنا گفته است: بنا به اظهارنظر همسر رضا رویگری، پیش از اینکه ایشان در کهریزک نگهداری شوند در بیمارستان بستری بود که پزشکان توصیه کردند ایشان باید در مرکزی که امکانات توانبخشی و فیزیوتراپی در آنجا وجود دارد، اسکان داده شوند و بنا به مقتضیات و شرایط خانوادگی و اجتماعی ایشان، از کهریزک درخواست شده که کمک و همراهی کنند و آسایشگاه با این خانواده همراهی کردند و طی یک هفته گذشته این کار صورت گرفت.

او همچنین با اشاره به شرایط کرونایی گفته است: اگر قرار باشد محیط را باز بگذاریم، خیلی‌ها دوست دارند به راحتی ایشان را ملاقات کنند، اما در این زمینه مصلحت بر این است که تمامی این موارد با هماهنگی صورت گیرد. روزانه در دو ساعت (۱۰/۳۰ تا ۱۲ ) و ( ۱۴ تا ۱۵ ) با هماهنگی قبلی ملاقات با آقای رویگری امکان‌پذیر است تا شیوع بیماری از جمله کرونا مجددا در این مجموعه انتقال داده نشود.


 

برچسب‌ها:
اشتراک گذاری:

برای ارسال دیدگاه، وارد حساب کابری‌تان شوید.

دیدگاه
دیدگاهی برای نوشته وجود ندارد
خبرهای مشابه

مراقبه‌ای درباره عشق و اشتیاق

نقد اسکرین دیلی درباره «تصور» ساخته علی بهراد که در بخش دو هفته منتقدان روی پرده رفت

فیلم‌های مطرح بخش مسابقه کن 2022

بررسی اجمالی فیلم‌های رقیب دریافت نخل طلای کن 2022 و سابقه حضور کارگردان‌های فیلم‌ها در فستیوال کن

«شهربانو» بهترین فیلم جشنواره سیدنی شد

گیشه در سلطه فیلم‌های کمدی

رونمایی از تندیس جشن موسیقی و تئاتر علی معلم (تندیس حافظ)در حافظیه

پیمان معادی سریال می‌سازد

«يادم تو رو فراموش» به شبکه نمایش خانگی رسید

پخش از 17 اردیبهشت در نماوا

«انفرادی» فیلم پرفروش اکران عید فطر شد

«سگ بند» پرفروش‌ترین فیلم 1401 تا امروز است