رضا ناجی:دیگر در تلویزیون همکاری نمی‌کنم

8 دی 1399 20:18
رضا ناجی:دیگر  در تلویزیون همکاری نمی‌کنم
صحبت‌های جدید بازیگر برنده خرس طلایی جشنواره برلین

رضا ناجی بازیگر سینما و تلویزیون از روزهای قرنطینه‌خانگی و شکستِ سرطان اشاره کرد که از تلویزیون ناراحتم و دستم را داغ کرده‌ام که به تلویزیون برنگردم.

چندی پیش خبر شیمی‌درمانی‌اش، جامعه هنری کشور و علاقه‌مندان به دنیای تصویر را نگران کرد و حالا در ۷۸ سالگی، خبرِ شکست سرطان همه را خوشحال می‌کند.

این دومین مبارزه رضا ناجی با سرطان روده بوده که بعد از پشت‌سر گذاشتن عمل جراحی روده و طی کردن دوازده دوره شیمی‌درمانی پیروز این مبارزه شده است.

با او به بهانه زادروزش، روزهای قرنطینه کرونایی و دوری‌اش از سینما و تلویزیون، گفت‌وگو کردیم.

رضا ناجی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون تصریح کرد: ۱۶ سال پیش در روده بزرگم مشکل پیدا شد و بعد از عمل جراحی و برداشت ۲۳ سانت از روده‌ام، پزشکان تشخیص دادند که بهبود پیدا کرده‌ام و به من گفتند برو زندگی‌ات را ادامه بده! اما بیماری بعد از ۱۵ سال به سراغم آمد و شهریورماه سال گذشته دوباره ناراحتم کرد. این بار به سراغ پزشکان رفتم و برخی از آنها شکم را باز نکرده، تشخیص می‌دادند که روده‌ام را به طور کامل بردارم اما وقتی دوباره به دکتری که جراحی‌ام کرده بود مراجعه کردم او گفت باید عمل شوم و شیمی‌درمانی کنم تا بیماری به طور کلی از بین برود.

وی افزود: ۱۲ دوره شیمی‌درمانی درنظر گرفتند که مراحل را گذراندم؛ بعد از پشت‌سر گذاشتن عمل جراحی روده و طی کردن دوازده دوره شیمی‌درمانی، این بیماری سخت رو به بهبودی است. مراحل شیمی درمانی، بدنم را ضعیف کرده و این روزها به خاطرِ کرونا، در خانه قرنطینه‌ام و جایی نمی‌توانم بروم. حتی دو کار سینمایی پیشنهاد شد و نپذیرفتم.

این بازیگر قدیمی سینما و تلویزیون در پاسخ به این سؤال که کدام کارهایش را بیشتر دوست دارد، خاطرنشان کرد: همه کارهایم را بیشتر دوست دارم؛ هنرمند زحمت می‌کشد و عاشق نباشد نمی‌تواند کاراکتری را به یادگار بگذارد و آن را ماندگار کند. به طنزهایی که در کارنامه‌ام دارم نگاه می‌کنم خوشحال می‌شوم خنده به روی لبانِ مخاطب آورده‌ام. به کارهای هنری‌ام توجه می‌کنم از ارائه هنر و جوایز خارجی‌اش به وجد می‌آیم.

ناجی در خصوص آرزوی قلبی‌اش، تأکید کرد: همیشه گفته‌ام که دوست داشتم نقش "مولانا" را کار کنم و آرزوی قلبی‌ام بازی در این نقش بوده که قسمت نشده است. الان هم اتفاق بیفتد این نقش را بازی می‌کنم و ناامید نمی‌شوم.

این بازیگر قدیمی سینما و تلویزیون با اشاره به اینکه از تلویزیون ناراحتم و تصمیم گرفته‌ام که به تلویزیون برنگردم، / تسنیم


 

برچسب‌ها:
اشتراک گذاری:

برای ارسال دیدگاه، وارد حساب کابری‌تان شوید.

دیدگاه
دیدگاهی برای نوشته وجود ندارد
خبرهای مشابه

آشنایی با فیلم‌های متفاوت‌ترین جشنواره فجر سینمای ایران

جشنواره فیلم فجر امسال حتما عنوان متفاوت‌ترین دوره برگزاری این رویداد هنری را در واپسین سال قرن جدید دارد؛ جشنواره‌ای بدون هیات انتخاب اما با فیلم ‌اولی‌های بسیار.

سام درخشانی به «خائن کشی» پیوست

پروژه جدید مسعود کیمیایی به زودی کلید می خورد.

جدیدترین سخنان رئیس سازمان سینمایی

حسین انتظامی از نحوه برگزاری جشنواره فیلم فجر گفت

بازبینی ۵۹ فیلم در جشنواره‌ فجرِ بدون افتتاحیه

جشنواره در سایه کرونا

مذاکره با پریتی زینتا و زرین خان برای سریال «سلام بمبئی»

سریال «سلام بمبئی» محصول مشترک ایران و هند است.

باغ شیشه‌ای را به سفارش کارگزار پل نیومن ساختم

روایت بهمن فرمان آرا از تولید نخستین فیلم هالیوودی‌اش

واکنش بازیگر زن قزاقستانی به کاربران ایرانی

المیرا تورسین می‌گوید:واکنش شما را نسبت به فیلم درک می‌کنم

داوران جشنواره فجر مشخص شدند

از ساره بیات تا مصطفی کیایی