رونمایی از پوستر «خاندان اژدها»

3 تیر 1401 05:08
رونمایی از پوستر «خاندان اژدها»

شبکه اچ بی او نخستین پوستر رسمی سریال اسپین آف «بازی تاج و تخت» با عنوان «خاندان اژدها» را رونمایی کرد. این سریال درام و ده قسمتی از بیست و یکم ماه اوت از شبکه اچ بی او پخش خواهد شد.
.
«خاندان اژدها» براساس مجموعه کتاب‌های جورج آر.آر مارتین با عنوان «آتش و خون» ساخته شده است و داستان 200 سال پیش از اتفاقات «بازی تاج و تخت» اتفاق می افتد. این بار روایت خاندان تارگرین است. خاندانی که سه قرن بر مسند قدرت بوده است و کارها و تلاش های اعضای خاندان پیچیده تر از لنیسترها و استارک هاست.

.
رقابت‌های درون خاندان در سرتاسر قلمرو تارگرین ها، بذر نابودی نهایی خانواده را می‌کارد.

.
مت اسمیت ایفاگر نقش برادر جوان پادشاه ویزی (پدی کانسیداین) با نام دیمون تارگرین را ایفا می کند.جنگجویی بی باک که سوار براژدها می‌شود.او روی خط باریک میان جنون و جنگاوری بی نظیر حرکت می کند. با پرنسس رینیرا تارگرین(با بازی اما دارسی) در کشمکش است.رینیرا نخستین فرزند پادشاه و انتخاب مناقشه برانگیز او برای جانشینی است.اولیویا کوک نقش آلیسنت هایتاور دختر اوتو هایتاور را بازی می کند .

جورج آر.آر مارتین کنار رایان کندال از پدیدآورندگان سریال و تهیه کننده اجرایی است. میگل سپاچنیک از کارگردانان کهنه کار سریال «بازی تاج و تخت» به عنوان تهیه کننده اجرایی ، کارگردان در این پروژه همکاری داشته است.
 

برچسب‌ها:
اشتراک گذاری:

برای ارسال دیدگاه، وارد حساب کابری‌تان شوید.

دیدگاه
دیدگاهی برای نوشته وجود ندارد