زاهدِ بازیگری!

9 شهریور 1398 10:14
زاهدِ بازیگری!
دنیای تصویرآنلاین-به نام «بازیگر نسل خودش» شهرت دارد. سه بار نامزد اسکار شده اما جایزه به او نرسیده!
دنیای تصویرآنلاین-به نام «بازیگر نسل خودش» شهرت دارد. سه بار نامزد اسکار شده اما جایزه به او نرسیده! ماه فوریه 2018 قرار داد بازی در «جوکر» را بست و سپتامبر فیلمبرداری شروع شد. در این فاصله خواکین فینیکس به خودش گرسنگی داد تا وزن کم کند.آخر «جوکر» پر از موسیقی شیرین ومالیخولیایی است و جوکر مانند پر با موسیقی حرکت می‌کند. فینیکس می‌گوید:رژیم وحشتناکی بود.رژیم سختی گرفتم.کاهو،لوبیاسبز بخارپز،مارچوبه و یک سیب در روز می‌خوردم.» علاوه بر دوران آمادگی برای نقش، خواکین فینیکس بازیگری بسیارمتعهد و باانضباط است. از آن بازیگرانی است که عاشق کشف در سرصحنه است. یا اجازه می‌دهد کشفیات به سراغش بیاییند.می‌گوید:«پس از یک برداشت در جوکر، باخودم ‌گفتم این پلان چی بود؟ ناگهان باخودم گفتم خدایا این که فرانک فارتر بود.من داشتم از فرانک فارتر تقلید می‌کردم.«فیلم راکی هارور» ساخته جیم شارمن از فیلم‌های محبوب من است.میلیون ها بار تماشا کردم.ناگهان متوجه شدم یکم از فرانک فارتر یا کاترین هپبرن در این نما از جوکر وجود داشت.»
برچسب‌ها:
اشتراک گذاری:

برای ارسال دیدگاه، وارد حساب کابری‌تان شوید.

دیدگاه
دیدگاهی برای نوشته وجود ندارد
خبرهای مشابه

شماره جدید دنیای تصویر منتشر شد

تازه، آنلاین و رنگی

محبوب‌ترین جیمزباندها از نگاه کوئنتین تارانتینو

آخرین فیلم تارانتینو «روزی روزگاری در هالیوود» سال گذشته به نمایش عمومی درآمد که برای برد پیت جایزه بهترین بازیگر مرد نقش مکمل را در مراسم اسکار به همراه داشت.

تعلیق انتشار مجله «فیلم کامنت»

شیوع ویروس کرونا تیر خلاص بود.

توضیح «دنیای تصویر» به مخاطبان همیشگی

توضیح «دنیای تصویر» به مخاطبان همیشگی خود بابت تاخیر پیش‌آمده در فرایند نشر مجله

مرتضی شایسته دبیر شورای صنفی نمایش شد/ معرفی سینماهای سرگروه

رضایت رامبد جوان از اکران آنلاین فیلم جدیدش

پس از اکران فیلم «خروج» در قالب سینمای آنلاین که به دلیل شیوع ویروس کرونا و تعطیلی سینماها مسیر تازه‌ای را در نمایش فیلم‌های سینمایی ایجاد کرده است، «طلا» به تهیه کنندگی مشترک رامبد جوان و محمد شایسته دومین فیلمی است که این مسیر را ادامه می‌دهد.

در آمد واکین فینیکس از «جوکر»

درآمد واکین فینکیس و تاد فیلیپس از فیلم محبوب «جوکر» چقدر بود؟

جشنواره کن آنلاین برگزار نمی‌شود

دنیای تصویرآنلاین- مدیران جشنواره جهانی فیلم کن از آخرین مدیرانی بودند که زمان برگزاری جشنواره را تغییر داده و به زمان بهتری موکول کردند.اما شرایط جهان در مسیری نیست که تا ماه ژوئن شرایط اپیدمی بیماری کووید-نوزده کنترل شود و همه چیز نامشخص است.