فرانسیس فورد کاپولا ادعای رایدر را تکذیب کرد

7 تیر 1399 11:53
فرانسیس فورد کاپولا ادعای رایدر را تکذیب کرد
دنیای تصویرآنلاین-فرانسیس فورد کاپولا شرحی که وینونا رایدر از دوران فیلمبرداری «دراکولای برام استوکر» ارایه داد تکذیب کرد.

دنیای تصویرآنلاین-فرانسیس فورد کاپولا شرحی که وینونا رایدر از دوران فیلمبرداری «دراکولای برام استوکر» ارایه داد تکذیب کرد.

چندی پیش وینونا رایدر خلال مصاحبه با «ساندی تایمز» خاطره‌ای از کیانو ریوز در دوران فیلمبرداری «دراکولای برام استوکر» تعریف کرد که کارگردان فیلم از کیانو ریوز خواسته بود تا  کلامی وینونا رایدر را آزار بدهد و ریوز نپذیرفته بود.

اما کاپولا کاملا این ماجرا را تکذیب کرد.البته پذیرفت که از گری اولدمن –دیگر بازیگر فیلم-خواسته بود که زیر گوش رایدر  کلمات «شیطانی و مخوفی»  بگوید.

فیلمساز 81 ساله در گفت وگو با مجله «پیپل» چنین توضیح داد:«با وجودی که از نظر من وینونا رایدر بازیگر شگفت‌انگیزی است، اما حادثه‌ای که شرح داد، چیزی نبود که اتفاق افتاده باشد. فریاد کشیدن بر سر مردم و آزار دادن‌شان کاری نیست که به عنوان یک فرد و یک کارگردان انجام بدهم.»

«در این موقعیت که کاملا خاطرم است،من به گری اولدمن در نقش دراکولا گفتم که درگوش وینونا رایدر ودیگر شخصیت ها بداهه چند کلمه بگوید که آنها را بترساند. نمی‌دانم اولدمن در گوش آنها چه گفت اما بداهه پردازی در دوران فیلمبرداری امری عادی است.»

سخنان وینونا رایدر با ساندی تایمز جنجال برانگیز بوده، مل گیبسون نیز ادعای وینونا رایدر در این مصاحبه را تکذیب کرد که گفته بود گیبسون ضد یهود است

اشتراک گذاری:

برای ارسال دیدگاه، وارد حساب کابری‌تان شوید.

دیدگاه
دیدگاهی برای نوشته وجود ندارد
خبرهای مشابه

تکذیب کمپانی یونیورسال!

فیلمبرداری دنیای ژوراسیک اولین فیلمی بود که پس از برداشتن محدودیت های کرونا در انگلستان قرار بود در این کشور فیلمبرداری شود. هفته گذشته گروه تولید و بازیگران به استودیوهای پاین وود خارج از لندن رفتند

تجربه تلخ مدیرفیلمبرداری سه گانه «ماتریکس»!

بیلی پوپ از فیلمبرداری دو قسمت ماتریکس به صورت پیاپی بشدت خسته و فرسوده شده بود طوری که می‌گوید تجربه این فیلمبرداری فلج کننده ذهنی بود

تلاش پزشکان برای بهبودی باچان‌ها

آمیتاب باچان از پزشکان تشکر کرد.

احتمال تاخیر دوباره در نمایش «تنت»

بنا برگفته یکی از کارشناسان با توجه به بالارفتن آمار مبتلایان به بیماری کوود -19 در شهرهای فلوریدا، تگزاس و... احتمالا زمان نمایش فیلم «تنت» دوباره عقب خواهد افتاد.

قسمت‌های جدید «محافظ قدیمی» در مسیر تولید

«محافظ قدیمی» پربیننده‌ترین فیلم نت‌فلیکس

اکران نسخه سیاه و سفید فیلم «انگل»

همراه با پوستر و تیزری جدید

ابتلای آیشواریا رای به ویروس کرونا

او و دخترش هر دو به بیماری کووید-19 مبتلا شدند.

سایفرد:«منک» سخت‌ترین پروژه‎ ای که همکاری کردم

«منک» به رابطه فیلمنامه نویس «همشهری کین» هرمان منکیه وویچ و اورسن ولز می‌پردازد.