نمایش برنده یازده جایزه تونی

فیلم تئاتر«همیلتون» در شبکه دیزنی پلاس

28 اردیبهشت 1399 14:32
فیلم تئاتر«همیلتون» در شبکه دیزنی پلاس
فیلم تئاتر «همیلتون» که قرار بود اکتبر سال ۲۰۲۱ در سالن‌های سینما به نمایش عمومی درآید،به دلیل شرایط موجود ژوئیه امسال از شبکه دیزنی پلاس پخش می‌شود.

به گزارش ایران تئاتر فیلم تئاتر موزیکال «همیلتون» که در برادوی روی صحنه رفت و لین مانوئل- میراندا نقش اصلی را بازی کرده بود،یکسال زودتر از برنامه قبلی پخش می‌شود.

خبر را لین مانوئل-میراندا اعلام کرد.این نمایش موزیکال و برنده جایزه پولیتزر در سال 2016 در سالن ریچارد راجرز ضبط شده است. کارگردانی فیلم تئاتر را توماس کیل برعهده داشت. توماس کیل خود نمایش را به روی صحنه برده بود.

رابرت ایگر ، مدیرعامل شرکت والت دیزنی ، می‌گوید با توجه به «چالش های خارق العاده جهان ما ، این داستان  با موضوع رهبری ، سرسختی ، امید ، عشق و قدرت مردم برای اتحاد در برابر نیروهای ناسازگار ، هم مرتبط و هم تأثیرگذار است.»

نمایش نامه «همیلتون» نوشته  لین مانوئل-میراندا متاثر از  زندگی نامه آلکساندر همیلتون به قلم تاریخ نگار  ران چرنو است .این کتاب سال 2004 منتشر شد.

این نمایشنامه از سال 2015 روی صحنه رفت و با استقبال شایان توجه‌ای روبه رو شد.این نمایش دو پرده‌ای است. و شخصیت‌های مشهور تاریخی در آن حضور دارند.

منبع:رویترز

اشتراک گذاری:

برای ارسال دیدگاه، وارد حساب کابری‌تان شوید.

دیدگاه
دیدگاهی برای نوشته وجود ندارد
خبرهای مشابه

نوزده درصد مردم به اجراهای زنده می‌روند

ورایتی در گزارشی جدیدی از یک همه پرسی از تماشاگران رویدادهای هنری و نمایش در انگلستان نوشت که تنها ۱۹درصد از مردم پس از بازگشایی سالن‌ها برای تماشای اجراهای زنده به سالن‌ها خواهند رفت.

پرده آخر نمایش موزیکال «یخ‌زده»

تئاتر کمپانی دیزنی اعلام کرده با بازگشایی مجدد سالن‌های تئاتر در برادوی دیگر موزیکال «یخ زده» اجرا نخواهد شد.

نشنال تیه‌تر چهار فیلم تئاتر جدید به اشتراک گذاشت

این چهار نمایش تماشاگران را به دنیای شکسپیر، تنسی ویلیامز ، پارلمان بریتانیا در سال ۱۹۷۴ و سلمانی‌ها در شهر لندن می‌برند.

متولی نظارت بر فیلم_تئاترها کیست؟/مذاکره با مدیران سازمان سینمایی

رئیس شورای نظارت و ارزشیابی تئاتر از پیشنهاد مدیرکل هنرهای نمایشی جهت برگزاری نشستی با مسئولان سازمان سینمایی به منظور تسهیل در صدور مجوز پخش فیلم - تئاترها در فضای مجازی، خبر داد.

صندلی‌های کم‌تر، با ماسک!

تمهیدات یک سالن نمایش برای روزهای کرونایی

برایان دنهی درگذشت

برایان دنهی که در سینما با فیلم «اولین خون» و در تئاتر با نمایش‌هایی از آنتون چخوف، ویلیام شکسپیر، یوجین اونیل روی صحنه شهرت داشت در سن هشتادو یک‌سالگی به دلیل ابتلا به بیماری کووید-۱۹ درگذشت.

اجرای نمایش در دنیای کرونایی ادامه دارد

در روزهایی که سالن‌های سینما، تئاتر، اپرا، نمایشگاه‌های هنری، موزه‌های جهان به دلیل شیوع و اپیدمی بیماری کووید-نوزده در دنیا تعطیل شده اند هنرمندان عرصه نمایش در دنیا چه فکری کرده اند ؟

مونیکا بلوچی: هنوز از صحنه تئاتر می‌ترسم

دنیای تصویرآنلاین-مونیکا بلوچی نقش ماریا کالاس را در نمایشی در شهر پاریس روی صحنه برده است. اما او با وجودی که بیش از چهل سال است مقابل دوربین سینما می‌رود اما می‌گوید هنوز از صحنه نمایش ترس دارد.