مراسم اسکار مجری دارد

22 دی 1400 15:27
مراسم اسکار مجری دارد

پس از سه سال دست اندرکاران مراسم اسکار تصمیم گرفتند که مراسم را با یک مجری ثابت برگزار کنند.این خبر را مدیر شبکه های هولو و ای بی سی اعلام کرد اما نام مجری مراسم را نگفت.

کارگردان مراسم اسکار امسار گلن وایس خواهد بود .مراسم اسکار از لحاظ آمار بیننده بشدت افت کرده است و مانند روزهای اوجش در چند سال گذشته نبوده است.هفته پیش خبری منتشر شد که مراسم اهدای جوایز اسکار نودوسوم با افت ۶۰ درصدی در آمار مخاطبان، رکورد کمترین بیننده را در تاریخ اسکار شکست.

.

جیمی کیمل آخرین مجری این مراسم در سال‌های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ بوده است. مراسم اسکار در سال‌های ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ بدون مجری ثابت برگزار شد.

 

هالیوود ریپورتر در گزارشی که در این مورد منتشر کرد به این نکته هم اشاره داشت که گمانه‌زنی‌هایی برای حضور تام هالند-بازیگر نقش مرد عنکبوتی- به عنوان مجری مراسم امسال شده است.

سایت کات در گزارشی  دیگر نوشت که آیا آکادمی علوم و هنر سینمایی سرانجام به این نتیجه می‌رسد که مجری برنامه یک سفیدپوست میانسال نباشد؟ یا جیمی فالون منتظر تماس از سوی مدیران آکادمی برای پیشنهاد است؟

آخرین بار کوین هارت برای اجرای مراسم اسکار  سال 2019 برگزیده شداما در آخرین روزها او از اجرای مراسم انصراف داد.و مراسم اسکار آن سال بدون مجری ثابت برگزار شد.

گویا مدیران آکادمی انتخاب اول خود را انجام داده اند که همانا تام هالند است.در ماه دسامبر هالند در مصاحبه با هالیوود ریپورتر تمایل خود به اجرای مراسم اسکار را نشان داده بود.او گفته بود شاید در آینده مجری شوم .اما  راستش الان خیلی سرم شلوغ است.من عاشق این مدل کارها هستم.دوست دارم تحت فشار یک سری چیزها قرار بگیرم  و کارهایی را انجام دهم که نسبت به آنها احساس معذبی دارم.»

نود و چهارمین دوره اسکار یکشنبه ۲۷ مارس (۷ فروردین ماه ۱۴۰۱) در دالبی تیه‌تر هالیوود برگزار می‌شود و شبکه ای‌بی‌سی مانند هر سال مسئولیت پخش زنده مراسم را برعهده دارد.

برچسب‌ها:
اشتراک گذاری:

برای ارسال دیدگاه، وارد حساب کابری‌تان شوید.

دیدگاه
دیدگاهی برای نوشته وجود ندارد
خبرهای مشابه

پاسخ دیزنی به انتقاد پیتر دینکلیج

ستایش باردم از جیمزباند

راز بازیگری مقابل دوربین

«قانون» 40 ساله شد

پاسخ تیم «قهرمان» به ادعاها و ابهامات (بخش اول)

آشتی نت‌فلیکس با سینمای فرانسه

سرانجام فیلم‌های نت‌فلیکس راهی جشنواره کن خواهد شد؟

بتمن خشن است

رابرت پتینسون مطرح کرد

فیلمبرداری «مگالوپولیس» از پاییز

طلسم فیلمسازی فرانسیس فورد کاپولا شکسته می‌شود

ریاکاری نکنید

انتقاد پیتر دینکلیج به بازسازی «سفیدبرفی و هفت کوتوله»