نمایش آنلاین فیلم جدید عالیا بهات

10 تیر 1399 00:59
نمایش آنلاین فیلم جدید عالیا بهات
فیلم جدید آمیتاب باچان «گلابو سیتابو» ساخته شوجیبت سرکار به شیوه آنلاین به نمایش درآمد.«شاکونتالا دوی» با بازی ویدیا بالان ، «گونجان ساکسنا-دختر کارگیل» با بازی جانوی کاپور دیگر پروژه های هستند که به صورت آنلاین پخش خواهند شد.

دنیای تصویرآنلاین-به دلیل شرایط موجود سالن‌های سینما در هند که همگی تعطیل است و شیوع رو به افزایش ویروس کرونا در این کشور، فیلم جدید عالیا بهات «جاده 2» به صورت آنلاین به نمایش درخواهد آمد.

قسمت نخست این فیلم را ماهش بهات-پدر عالیا- در دهه نود با حضور پوجا بهات، سانجی دات ساخت. در این فیلم عالیا بهات، ادیتیا روی کاپور، سانجی دات و پوجا بهات ایفای نقش می‌کنند.

این نخستین باری است که عالیا بهات مقابل دوربین پدرش ظاهر می‌شود.ابتدا قرار بود روز دهم ژوئیه این فیلم در سالن‌های سینمای هند به نمایش عمومی درآید اما شرایط فعلی و ابهام در زمان بازگشایی سالن‌های سینما ماهش بهات و کمپانی فاکس استودیوز را به این نتیجه رساند که «جاده2» را به صورت آنلاین پخش کنند. موکش بهات یکی از تهیه کنندگان فیلم می‌گوید:امروز زندگی مردم اهمیت بیشتری دارد. و مردم باید از خانواده های خود حمایت کنند. این پاسخ تهیه کننده به سوالی است که آیا اکران آنلاین به موفقیت خواهد رسید؟

 

چندی پیش نیز فیلم جدید آمیتاب باچان «گلابو سیتابو» ساخته شوجیبت سرکار به شیوه آنلاین به نمایش درآمد.«شاکونتالا دوی» با بازی ویدیا بالان ، «گونجان ساکسنا-دختر کارگیل» با بازی جانوی کاپور دیگر پروژه های هستند که به صورت آنلاین پخش خواهند شد.

اشتراک گذاری:

برای ارسال دیدگاه، وارد حساب کابری‌تان شوید.

دیدگاه
دیدگاهی برای نوشته وجود ندارد
خبرهای مشابه

تکذیب کمپانی یونیورسال!

فیلمبرداری دنیای ژوراسیک اولین فیلمی بود که پس از برداشتن محدودیت های کرونا در انگلستان قرار بود در این کشور فیلمبرداری شود. هفته گذشته گروه تولید و بازیگران به استودیوهای پاین وود خارج از لندن رفتند

تجربه تلخ مدیرفیلمبرداری سه گانه «ماتریکس»!

بیلی پوپ از فیلمبرداری دو قسمت ماتریکس به صورت پیاپی بشدت خسته و فرسوده شده بود طوری که می‌گوید تجربه این فیلمبرداری فلج کننده ذهنی بود

تلاش پزشکان برای بهبودی باچان‌ها

آمیتاب باچان از پزشکان تشکر کرد.

احتمال تاخیر دوباره در نمایش «تنت»

بنا برگفته یکی از کارشناسان با توجه به بالارفتن آمار مبتلایان به بیماری کوود -19 در شهرهای فلوریدا، تگزاس و... احتمالا زمان نمایش فیلم «تنت» دوباره عقب خواهد افتاد.

قسمت‌های جدید «محافظ قدیمی» در مسیر تولید

«محافظ قدیمی» پربیننده‌ترین فیلم نت‌فلیکس

اکران نسخه سیاه و سفید فیلم «انگل»

همراه با پوستر و تیزری جدید

ابتلای آیشواریا رای به ویروس کرونا

او و دخترش هر دو به بیماری کووید-19 مبتلا شدند.

سایفرد:«منک» سخت‌ترین پروژه‎ ای که همکاری کردم

«منک» به رابطه فیلمنامه نویس «همشهری کین» هرمان منکیه وویچ و اورسن ولز می‌پردازد.