همکاران تاثیرگذار

5 خرداد 1402 07:04
همکاران تاثیرگذار

📌بری لارسون بازیگر برنده اسکار برای «اتاق» یکی از  داوران بخش مسابقه اصلی در جشنواره کن  است.  در گفتگوی  در دوران جشنواره کن او جیکوب ترمبلی و ساموئل .ال جکسون را تاثیرگذارترین همکاران  بازیگر در دوران حرفه‌ای خود می‌داند که بیشترین درس را به او یاد دادند.  

 

🔹لارسون می‌گوید:« جیکوب ترمبلی همبازی من در اتاق نقش کلیدی در زندگی‌ام ایفا کرد. بدون او نمی‌توانستم در آن فیلم بازی کنم. وقتی بازیگر اتاق شد، هشت ساله  و بسیار با هوش و  مصمم بود. کاملا مفهوم سینما  را درک نمی‌کرد بنابراین  فیلم او  را تحت تاثیر قرار نمی‌داد. پس از چند سکانس عاطفی فکر می‌کرد گریه من واقعی است و ازم می‌خواست که گریه نکنم!

 

🔹دستین دانیل کرتون فیلمسازی است که زندگی من را دگرگون ساخت بخاطر شیوه‌ی که من را کارگردانی کرد. سرصحنه فیلم «بخش کوتاه مدت 12» در سکانسی باید دچار حمله عصبی  می‌شدم، صحنه ای که کاملا باید احساس خشم نشان می دادم. پس از برداشت اول، دستین رفت سراغ سکانس های بعدی. بنابراین  تصور کردم که بازی ام ناامیدکننده بود. پوزش خواستم و پیشنهاد دادم تا برداشت را تکرار کنیم. دستین گفت که نه عالی بود. نیازی نیست تا دوباره عذاب کشیدن تو را ببینم. دستین دلسوزی  و همدلی  فراوانی نسبت به بازیگرانش نشان می‌دهد  و به من یاد داد که همیشه یک سکانس دراماتیک  داد و بیداد و فریاد کشیدن نیست..»

 

🔹همچنین ساموئل ال. جکسون  ، بازیگری است که معمولا با او همکاری می‌کنم. جکسون برای آماده‌سازی نقش و مطالعه فیلمنامه وقت زیادی  می‌گذارد. بنابراین وقتی سرصحنه می‌آید، تمام راه‌های احتمالی برای بازی در یک نما را بررسی کرده. او به من خیلی نکات را یاد داد، از بازی مقابل دوربین گرفته تا اینکه چطور به گروه  سرصحنه انگیزه بدهم.»

برچسب‌ها:
اشتراک گذاری:

برای ارسال دیدگاه، وارد حساب کابری‌تان شوید.

دیدگاه
دیدگاهی برای نوشته وجود ندارد