هنرمندان در صف معترضان

11 خرداد 1399 18:08
هنرمندان در صف معترضان
جیمی فالون در برنامه زنده خود به رفتار نژادپرستانه ترامپ حمله کرد


دنیای تصویرآنلاین-هنرمندان آمریکا هر کدام به نوعی اعتراض خود را به کشته شدن یک سیاهپوست جرج فویلد در میناپلیس و واکنش‌های ترامپ نشان دادند.

 جیمی فالون در برنامه زنده خود به رفتار نژادپرستانه ترامپ حمله کرد .جیمی فاکس با هواپیما خودش را به صف معترضان در میناپلیس رساند. کمپانی نت فلیکس در بیانیه ای به اتفاقات اخیر آمریکا واکنش نشان داد .در این بیانیه آمده است:« سکوت نوعی جنایت است. زندگی سیاه پوستان اهمیت دارد.ما یک پلتفورم داریم .و نسبت به مشترکان سیاه پوست،کارمندان، برنامه سازان و استعدادهای کمپانی وظیفه داریم تا صحبت کنیم.» کمپانی نت فلیکس در کنار مردم معترض به کشته شدن جرج فویلد ایستاد.


بیانسه نولز خواستار عدالت برای جرج فویلد شد.هری استایلز به رفتار نژادپرستانه تاخت.دان چیدل،سث روگن،استیو کارل، برادران سفدی،کهلانی و بسیاری دیگر از هنرمندان در یک حرکت مدنی به صندوق آزدی میناپلیس کمک مالی کردند.انجمن بازیگران آمریکا در بیانیه به رفتار پلیس با روزنامه نگاران لوئیزویل که حوادث اخیر را پوشش می دادند،انتقاد کرد. همچنین کمپانی امازون از اعتراضات حمایت کرد.


 

اشتراک گذاری:

برای ارسال دیدگاه، وارد حساب کابری‌تان شوید.

دیدگاه
دیدگاهی برای نوشته وجود ندارد
خبرهای مشابه

ابتلای آیشواریا رای به ویروس کرونا

او و دخترش هر دو به بیماری کووید-19 مبتلا شدند.

ابتلای آمیتاب باچان به کرونا

آمیتاب باچان و پسرش به ویروس کرونا مبتلا و در بیمارستان بستری شدند.

سایفرد:«منک» سخت‌ترین پروژه‎ ای که همکاری کردم

«منک» به رابطه فیلمنامه نویس «همشهری کین» هرمان منکیه وویچ و اورسن ولز می‌پردازد.

شارلیز ترون:زنان هم می‌توانندفیلم های اکشن بسازند

از شارلیز ترون «محافظ قدیمی» این روزها منتشر شده است. ترون به این نظر که فیلمسازان زن نمی‌توانند فیلم اکشن بسازند، می‌خندد.شاهد این مدعا فیلمساز زنی است که فیلم اکشن «محافظ قدیمی» محصول نت‌فلیکس را کارگردانی کرده است. جینا پرینس-بایتوو کارگردان «محافظ قدیمی» است .فیلم برگرفته از کتاب مصوری درباره گروهی سربازان اجیرشده نامیراست. «محافظ قدیمی» از روز دهم ژوئیه از شبکه نت‌فلیکس پخش شده است. ترون به این نظریه که مردان به ساخت فیلم‌های اکشن بیشتر از زنان علاقه دارند، چنین واکنشی نشان می‌دهد:«فکر می‌کنم یک سوتعبیر بزرگ باشد.یک داستانگوی خوب، داستانگوی خوب است.اگر ما تلاش کنیم داستانگویی را به یک جنسیت محدود کنیم،موضوع بسیار مساله دار و جنسیت زده می‌شود.جینا هرگز فیلم اکشن نساخته بود.اما به وضوح علاقه به تحقیق در این ژانر داشت.اگر شما اشتیاق واقعی و علاقه به ساخت فیلمی در این ژانر داشته باشید،زنان هم می‌توانند در این ژانر فیلم سازی کنند.» ترون می‌گوید صنعت سینما از روزگاری که کاترین بیگلو فیلمساز زنی بود که فیلم اکشن می‌ساخت، پیشرفت قابل ملاحظه ای کرده است. «بیگلو از معدود فیلمسازان زن- حالا نگوییم تنها فیلمساز زن- بود که در این ژانر فیلم می‌ساخت.» ترون در ادامه به پتی جنکینز اشاره می‌کند که با او «هیولا» را در سال2003 ساخت و حالا به کارگردان فیلم‌هایی چون «زن شگفت انگیز» تبدیل شده است.

داونی جونیر:امیرخان تام هنکس سینمای هند است

دوانی جونیر فیلم «مالیات» ساخته آشوتوش گواریکار را دیده است.

آنتونی مک‌کی درست می‌گوید

همصدایی برادران روسو با آنتونی مک‌کی

در جستجوی داستان‌های زمانه

گوادانینو :«نخستین صورت زخمی ساخته هوارد هاکس درباره دوران ممنوعیت‌ها بود. پنجاه سال بعد الیور استون و برایان دی پالما نسخه خودشان را ساختند که با فیلم هاکس تفاوت بسیار داشت

فیلمسازی در قرنطینه!

نام این فیلم «مالکوم و مری/ Malcolm & Marie» است