پاپاراتزی‌ها میکروب‌های نامرئی هستند

23 آبان 1400 16:45
پاپاراتزی‌ها میکروب‌های نامرئی هستند
داکوتا جانسون در گفتگو با هالیوود رپیورتر از پاپاراتزی‌ها و مادربزرگش گفت

داکوتا جانسون عکاسان پاپاراتزی را  که او را دنبال می کنند به میکروب های نامرئی  تشبیه کرده است.

 

🔸او به عنوان دختر بازیگران مشهور هالیوود دان جانسون و ملانی گریفیث، در تمام زندگی خود مورد توجه رسانه ها قرار داشته است.

 

🔸داکوتا در مصاحبه ای با هالیوود ریپورتر تاکید کرد که عکاسان در سال های اخیر تلاش خود را برای گرفتن عکس از او و  همراه زندگی‌اش، کریس مارتین رهبر گروه Coldplay افزایش داده‌اند.

 

🔸او آهی کشید و به خبرنگار هالیوود ریپورتر گفت :«آنها به آفاتی تبدیل شده‌اند که می توانید آنها را ببینید. آنها میکروب های نامرئی هستند.  مانند کووید، وحشتناک و کشنده هستند. در ماشین ها پنهان می شوند. اگر می خواهید  وظیفه تان را انجام بدهید، حداقل با صداقت انجام دهید. از ماشین خود پیاده شوید و عکس بگیرید. این واقعاً ترسناک است که هرگز نمی‌فهمید که از شما عکس گرفته شده است. این کار روان پریشی است. اما پس از آن با خودت می گویی  که ا ین حرفه را انتخاب کردی، با آن کنار بیا. اما نه، هیچ کس نباید با آن کنار بیاید. خوشبختانه، من راه هایی برای فرار از آنها پیدا کردم و اسرار خودم را فاش نمی کنم. اما واقعاً برای داشتن یک زندگی خصوصی نیاز به مقدار زیادی  تلاش است.

 

🔸در بخش دیگری از این مصاحبه او  از مادربزرگش تیپی هدرن- بازیگر دوران کلاسیک-در هالیوود گفته و مدعی شد که آلفرد هیچکاک حرفه‌ی بازیگری او را نابود  کرد.

 

🔸جانسون در این مصاحبه توضیح گفت که هدرن او را برای بازیگر شدن تشویق کرد با وجودی که خودش تجربه‌های آزاردهنده‌ای داشته  بود.  

«او همواره در مورد دفاع از خودش بسیار رک و باراده بوده. هیچکاک حرفه بازیگری او را نابود کرد چون  مادربزرگم نمی‌خواست با او صمیمیت شخصی داشته باشد و تهدیدش کرد. هیچکاک هیچ‌وقت پاسخ‌گوی عملش نبود.»

اشتراک گذاری:

برای ارسال دیدگاه، وارد حساب کابری‌تان شوید.

دیدگاه
دیدگاهی برای نوشته وجود ندارد
خبرهای مشابه

همکاری آنا دی آرماس با کریس اوانز در«قطع رابطه»

تام هالند در نقش فرد آستر

پروژه جدید کمپانی سونی مشخص شد

«قهرمان»نامزد دو جایزه شد

صحبت‌های جدید اصغر فرهادی درباره عنوان فیلم

برد پیت در مسابقات فرمول وان

پروژه جدید برد پیت مشخص شد

ماجرای همکاری نیمه تمام حمید فرخ‌نژاد با اصغر فرهادی

بهزاد خداویسی در یک برنامه تلویزیونی درباره بازی در سریال «روزگار جوانی» به کارگردانی اصغر فرهادی و حضور حمید فرخ‌نژاد در این سریال صبحت کرد.

۱۰سریال برتر سال از نگاه «سایت اند ساوند»

از «بازی مرکب»تا «مر از ایست‌تاون»

یک ستاره زنِ واقعی

به بهانه اکران آنلاین «موشک راشمی»

کارگردان «بازی مرکب» فیلمسازی بلد نیست

مسعود فراستی در میز نقد «هفت» عنوان کرد