پسر رابرت دنیرو به نمایش «علامت پشت پنجره سیدنی بروستاین» پیوست

25 دی 1401 15:36
پسر رابرت دنیرو به نمایش «علامت پشت پنجره سیدنی بروستاین» پیوست
در کنار اسکار آیزاک و ریچل بروزناهان

 

فهرست کامل بازیگران اجرای تازه‌ نمایش «علامت پشت پنجره سیدنی بروستاین» نوشته لورین هانسبری در نیویورک اعلام شد.

 

به گزارش ایران تئاتر، فهرست کامل بازیگران اجرای تازه‌ نمایش «علامت پشت پنجره سیدنی بروستاین» نوشته لورین هانسبری در نیویورک اعلام شدکه پیش‌تر حضور اسکار آیزاک و ریچل بروزناهان در این نمایش قطعی شده بود. حالا حضور جولیان دنیرو، پسر رابرت دنیرو و چهره‌های دیگری مانند گای برنی، گلن فیتزجرالد، میریام سیلورمن و رالف نش تامپسون قطعی شده است. کارگردانی نمایش را آنی کافمن برعهده دارد. او پیشتر در سال 2016 نمایش را در سالن گودمن در شهر شیکاگو  روی صحنه برده بود.

جولیان دنیرو پسر رابرت دنیرو، دانش آموخته رشته علوم کامپیوتر است او متولد سال 1995 است و با بازی در نقش باراک اوبامای جوان در سریال «بانوی اول»(2022) به چهره شناخته شده‌ای تبدیل شده است.

اجرای  «علامت پشت پنجره سیدنی بروستاین» از چهارم فوریه در هاروی تیه‌تر در آکادمی موسیقی بروکلین  شروع خواهد شد. «علامت پشت پنجره سیدنی بروستاین» دومین و آخرین نمایشنامه  لورین هانسبری است. این نمایشنامه داستان مردی به نام سیدنی، مشکلات او در زندگی شخصی و مبارزاتش در فرهنگ بوهمی است.نمایش « «علامت پشت پنجره سیدنی بروستاین» نخستین بار در برادوی در اکتبر سال 1964 روی صحنه رفت که درست سه ماه پیش از درگذشت لورین هانسبری به دلیل سرطان پانکراس بود.

منبع:واتس آن استیج و آی .ام.دی.بی

 

اشتراک گذاری:

برای ارسال دیدگاه، وارد حساب کابری‌تان شوید.

دیدگاه
دیدگاهی برای نوشته وجود ندارد