کریس ایوانز و کناره‌گیری از بازیگری

7 خرداد 1399 14:21
کریس ایوانز و کناره‌گیری از بازیگری
ایوانز از دوران نومیدی گفت.

 

دنیای تصویرآنلاین-کریس ایوانز به دلیل حملات ناشی از ترس سرصحنه فیلم‌ها به کناره گیری از بازیگری فکر می‌کرد.

بازیگر 38 ساله در یک گپ و گفت با  اسکات فینبرگ در پادکست هالیوودریپرتر از این موضوع پرده برداشت.

ایوانز پذیرفت که تلاش می کرد با نقدهای منفی  وفروش ضعیف فیلم‌هایش کنار بیاید. او گفت:«دوره ای بود که فکر می کردم من فیلم خوب نمی‌توانم بازی کنم.نمی دانم دلیلش چیست.تعجب می کنم که چندین شانس من(فیلمها) به این سرنوشت دچار شده بودند.»

در سال 2010 با آغاز فیلمبرداری Puncture کریس ایوانز دچار ترس و حملات ناشی از ترس سرصحنه شد و کلا به این فکر افتاد که آیا بازیگری انتخاب درستی برای اوست.

«اولین بار بود که  به حملات کوتاه ترس سرصحنه دچار شده بودم. واقعا این فکر به سرم زد که اطمینان نداشتم بازیگری برایم مناسب باشد»

پس از پایان فیلمبرداری این پروژه بود که کریس ایوانز نقش کاپیتان آمریکا را در فیلم‌های مارول پذیرفت و کلا مسیر کارنامه بازیگری او تغییر کرد.

اشتراک گذاری:

برای ارسال دیدگاه، وارد حساب کابری‌تان شوید.

دیدگاه
دیدگاهی برای نوشته وجود ندارد
خبرهای مشابه

ابتلای آیشواریا رای به ویروس کرونا

او و دخترش هر دو به بیماری کووید-19 مبتلا شدند.

سایفرد:«منک» سخت‌ترین پروژه‎ ای که همکاری کردم

«منک» به رابطه فیلمنامه نویس «همشهری کین» هرمان منکیه وویچ و اورسن ولز می‌پردازد.

شارلیز ترون:زنان هم می‌توانندفیلم های اکشن بسازند

از شارلیز ترون «محافظ قدیمی» این روزها منتشر شده است. ترون به این نظر که فیلمسازان زن نمی‌توانند فیلم اکشن بسازند، می‌خندد.شاهد این مدعا فیلمساز زنی است که فیلم اکشن «محافظ قدیمی» محصول نت‌فلیکس را کارگردانی کرده است. جینا پرینس-بایتوو کارگردان «محافظ قدیمی» است .فیلم برگرفته از کتاب مصوری درباره گروهی سربازان اجیرشده نامیراست. «محافظ قدیمی» از روز دهم ژوئیه از شبکه نت‌فلیکس پخش شده است. ترون به این نظریه که مردان به ساخت فیلم‌های اکشن بیشتر از زنان علاقه دارند، چنین واکنشی نشان می‌دهد:«فکر می‌کنم یک سوتعبیر بزرگ باشد.یک داستانگوی خوب، داستانگوی خوب است.اگر ما تلاش کنیم داستانگویی را به یک جنسیت محدود کنیم،موضوع بسیار مساله دار و جنسیت زده می‌شود.جینا هرگز فیلم اکشن نساخته بود.اما به وضوح علاقه به تحقیق در این ژانر داشت.اگر شما اشتیاق واقعی و علاقه به ساخت فیلمی در این ژانر داشته باشید،زنان هم می‌توانند در این ژانر فیلم سازی کنند.» ترون می‌گوید صنعت سینما از روزگاری که کاترین بیگلو فیلمساز زنی بود که فیلم اکشن می‌ساخت، پیشرفت قابل ملاحظه ای کرده است. «بیگلو از معدود فیلمسازان زن- حالا نگوییم تنها فیلمساز زن- بود که در این ژانر فیلم می‌ساخت.» ترون در ادامه به پتی جنکینز اشاره می‌کند که با او «هیولا» را در سال2003 ساخت و حالا به کارگردان فیلم‌هایی چون «زن شگفت انگیز» تبدیل شده است.

داونی جونیر:امیرخان تام هنکس سینمای هند است

دوانی جونیر فیلم «مالیات» ساخته آشوتوش گواریکار را دیده است.

آنتونی مک‌کی درست می‌گوید

همصدایی برادران روسو با آنتونی مک‌کی

در جستجوی داستان‌های زمانه

گوادانینو :«نخستین صورت زخمی ساخته هوارد هاکس درباره دوران ممنوعیت‌ها بود. پنجاه سال بعد الیور استون و برایان دی پالما نسخه خودشان را ساختند که با فیلم هاکس تفاوت بسیار داشت

فیلمسازی در قرنطینه!

نام این فیلم «مالکوم و مری/ Malcolm & Marie» است

سورنتینو دست خدا را می‎‌سازد

پس از سال‌ها پائولو سورنتینو به زادگاهش برمی‌گردد.